gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İnternetten Fotoğrafınızı Çekin !

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; internetten fotoğrafınızı çekin hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, şimdi sizleri teknolojinin son nimetiyle tanıştıracağım :D:D İnternetten canlı olarak fotoğrafınız çekilecek. Yanlış duymadınız, ekrandan yayılan özel ışınlar sayesinde netten anında fotonuzu çektirebilirsiniz. Şimdi aşağıda ki linke tıklayın, yönergeleri uygulayın ve pozunuzu verin :D:D Bu kadar basit , ne duruyorsunuz ? Tıklayın :D:D

TIKLAYIN FOTONUZU ÇEKİN

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahahahah ben eşekkmiyim yaee hahaha bende essah sandıydım yaa :)

3. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    titaaaaaaaaaaaaaaaannn çok kötüsünnnnnnnnn:sinirli:bananeeee yaaaa

İnternetten Fotoğrafınızı Çekin ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çek Basın Fotoğrafı Ödülleri - 2006 Sergisi İfsak Aracılığıyla İstanbul’da..

Çek Basın Fotoğrafı Ödülleri - 2006 Sergisi İfsak Aracılığıyla İstanbul’da..

Açılışı 05 Kasım 2007 Pazartesi günü saat 18:00’da Çek Cumhuriyeti Konsolosu Pavel Pesek tarafından yapılacak olan Çek Basın Fotoğrafı Ödülleri- 2006 Sergisi, 23 Kasım 2007 tarihine kadar gezilebilir. J. Koudelka, Jan Saudek, Josef Sudek, Karel Cudlin gibi her biri uluslararası isim ve tarz olmuş fotoğrafçıları ile ünlenmiş olan Çek Cumhuriyeti'nde, Czech Photo Foundation tarafından 1995...
  2. İnternette Rekor Kıran Fotoğraflar

İnternette Rekor Kıran Fotoğraflar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İnternette Rekor Kıran Fotoğraf

İnternette Rekor Kıran Fotoğraf

Yeri ve zamanı belli olmayan, askerin toplu halde namaza durduğu fotoğraf internette tık rekoru kırıyor. Fotoğrafla ilgili oldukça farklı yorumlar gündeme geliyor. Cemaat halinde namaz kılan bir grup askerimizin fotoğrafı internet dünyasının yeni gündemi oldu. Sosyal paylaşım sitesi twitter'da yayılan karede, 48 asker düz bir damın üstünde, 5 saf halinde cemaat yaparak namaz kılarken...
  4. Ünlülerin Yakın Çekim Fotoğrafları

Ünlülerin Yakın Çekim Fotoğrafları

Bu konu ünlülerin yakın çekim fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, beyazperdede ve ekranlarda bayılarak izlediğimiz, birer peri misali salınan ünlüleri kaçımız yakından görmüşüzdür ? Hele de yabancı ünlüleri hiçbirimiz diyebilirim. Televizyondan ve sinemadan takip ettiğimiz, filmlerini izleyip hayran olduğumuz ünlüler hiç te o kadar gözümüzde büyüttüğümüz...
  5. Ücretsiz doğum ve bebek fotoğrafı çekimi

Ücretsiz doğum ve bebek fotoğrafı çekimi

Ben 10 yıldır fotoğraf çekiyorum. Artık doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna'dan doğum fotoğrafı eğitimi aldım. Sertifikamda var eğitimi aldığıma dair. Kullandığım makine Canon 70d. Portfolyom için ücretsiz olarak yenidoğan bebek ve doğum fotoğrafı çekmek istiyorum. İlgilenenler mesaj atabilir.

Sayfayı Paylaş