gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

internetten kürtaj olayı!

Konu, 'Kürtaj' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ilaçla kürtaj Kürtaj yaptırmanın yasak olduğu ülkelerde kadınların internet sitelerinden evde çocuk düşürmelerini sağlayacak ilaçlar satın aldıkları ortaya çıktı...
    İngliz yayın kuruluşu BBC’ye göre, kısıtlamanın olduğu Kuzey İrlanda ve 70’ten fazla ülkede yaşayan kadınlar, bu internet sitelerinden birini kullanıyorlar.

Uzmanlaşmış İngiliz Kadın Hastalıkları ve Doğum dergisinin 400 kişiyle yaptığı araştırmada, ilaç alanların yüzde 11’inin, ilaç aldıktan sonra cerrahi bir işleme ihtiyaç duydukları kaydedildi.

Bu sitelerden çok var İlacı satan internet sitesinin, güvenilir olmayan kürtajla bağlantılı sorunların azalmasına yardımcı olabileceklerini belirttiği kaydedildi.

BBC, kürtaj karşıtı kampanyaları yürütenlerin, bu tür sitelerin oluşmasını kaygı verici bulduklarına işaret ederek, ilacı ısmarlayan kadınların yüzde 8’inin kullanmadıklarını, yüzde 11’inin ise, ilacın kürtajı tamamlayamaması veya aşırı kanamaya bağlı olarak cerrahi bir işleme ihtiyaç duyduklarını bildirdi.

Yüzde 58’i çok memnun Haberde, ilaçla ilgili deneyimlerine ilişkin soruları yanıtlayan 200 kadından yüzde 58’inin, bu şekilde bir kürtaj yaptıkları için çok memnun iken, yüzde 31’i ise, işlemi stresli bulduklarını ancak kabul edilebilir bir deneyim olarak gördüklerini belirtti.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oha şaka gibi neler oluyor dünyada :S

internetten kürtaj olayı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj

Kürtaj

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kürtaj

kürtaj

Okunan Rüya Tabiri : Kürtaj Rüyada hamile bir kadının kürtaj olması hastalığa işarettir. Bu rüya, rüyayı gören kadının yanlış bir karar almak üzere olduğunun da habercisidir.Rüyada kürtaj yaptirdigini gören bir kadinin, kocasinin emaneti olan namusuna dil uzatacak kimselerle arkadas olmasina ve Sünnet-l Seniyyeyi terketmesine isarettir.Hamile bir kadının kürtaj olması hastalığa...
  3. kürtaj...

kürtaj...

cocuk nasıl düşer istenmeyen bebek nasıl düşürülür kürtaj olmadan bebek düşer hamileyim düşürebilirim 4 aylık düşürülür Kürtaj, ana rahmindeki "cenin"* in herhangi bir dış etkiyle düşmesi. Bu, kasıtlı olarak ilaç kullanma vb. ile olabileceği gibi, korku, yüksek bir yerden düşme, döğülme, hastalık... ile de olur. Tıpta kullanılan "kürtaj" terimi ana rahminin içini kazıyarak...
  4. kürtaj yaptıracak olanların dikkatine kürtajla gelen tehlikeler

kürtaj yaptıracak olanların dikkatine kürtajla gelen tehlikeler

kürtajın tehlikeleri kürtaj sonrası adet ne zaman görülür kürtajdan sonra ne zaman adet görülür kürtaj tehlikeleri sonrası azalması Kürtajla gelen riskler Perforasyon (rahim delinmesi ): Gebe rahmi yumuşak olduğu için dikkatsizce yapılan sert bir hareketle delinebilir.Risk gebelik yaşı büyüdükçe artmakla beraber vakum küretajlarda plastik kanüller kullanıldığından nadir görülür.Çoğu kere...
  5. kürtaj

kürtaj

benim ilk gebeligim istenmeyen bir gebelik oldugu için kürtaj oldum doktor 20 gün ilişki yasak dedi ve ben 15 inci gün ilişkiye girdim içime boşalma gibi bir durum olmadı bu durumda bir zararı olur mu yada yeniden hamile kalmış olabilirmiyim

Sayfayı Paylaş