gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internetten lens alamayacak mıyız artık ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben lens kullanmayı çok seviyorum ve bana giden renklerde lens takıyorum ama duyduğuma göre artık netten lens alamayacakmışız, bu doğru mu ? Halbu ki uygun fiyatlarda alıyorduk, doğruysa hiç hoşuma gitmedi :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Pek çok ihtiyacımızı internetten yaptığımız alışverişlerle sağlıyoruz. Ancak özellikle sağlıkla ilgili alışverişlerde son derece dikkatli olmak gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı, internetten satılan numaralı lenslerde standartlara uygunluk, kaçak ürün ve steril olup olmama gibi konularda sıkıntı yaşanabileceği için internet üzerinden lens satışlarını yasakladı.

Uzmanlar Göz hekimi tarafından reçete ile yazılmayan, internetten gelişigüzel alınan lenslerin ağır enfeksiyonlara neden olabileceğini ve sorunun kişiyi kornea nakline kadar götürebileceğini söyledi.Siz de göz sağlığınız için internetten satışı yapılan lenslerden uzak durun.

internetten lens alamayacak mıyız artık ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Primini ödemeyen vatandaşlar sağlık hizmeti alamayacaklar mı?

Primini ödemeyen vatandaşlar sağlık hizmeti alamayacaklar mı?

Primini ödemeyen vatandaşlar sağlık hizmeti alamayacaklar mı? Prim ödeme yükümlüsü olduğu halde sağlık hizmeti sunucusuna başvurduğu tarih itibariyle 60 günden daha az prim borcu bulunanların sağlık hizmetlerinden yararlanmaması söz konusu değildir. Ayrıca, 18 yaşını doldurmamış olan kişiler, tıbben başkasının bakımına muhtaç olan kişiler, acil haller, iş kazası ile meslek hastalığı halleri,...
  2. Acaba Denize Girerken Lens Takılır Mı

Acaba Denize Girerken Lens Takılır Mı

Merhaba ben lens kullanıyorum ve erkek arkadaşımla denize gitmeyi düşünüyoruz beni lenssiz hiç görmedi görsün de istemiyorum peki acaba Denize Girerken Lens Takılır Mı bu konuda bilginiz var mı?
  3. Artık Tüm Borçlarınızı İnternetten Görüntüleyebileceksiniz

Artık Tüm Borçlarınızı İnternetten Görüntüleyebileceksiniz

Bu konu; tüm borçları internetten görüntüleyebilme hakkıbnda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gelir İdaresinin başlattığı bir uygulamayla artık herkes vergi dairelerine intikal etmiş bir borcu varsa bu borcu Gelir İdaresi Başkanlığının sitesinden öğrenebilecek. Detaylar şöyle.. Gelir idaresi başkanlığı yeni bir uygulama başlattı. Vatandaşın en büyük sorunlarından biri olan...
  4. sanalika artık açılmayacak mı ?

sanalika artık açılmayacak mı ?

Tek kelimeyle bir sanalika hastasıyım ancak artık sanalikanın açılmayacağını duydum, doğru mu ?
  5. Sanalika artık açılmayacak mı

Sanalika artık açılmayacak mı

Sanalika arık açılmayacak mı artık sanalika oytnayamayacak mıyız?

Sayfayı Paylaş