gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

İnternetten sigortaya borcu için başvuranlar mutlaka okuyun!!!!!!!!!!

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

ssk taksitlendirme internetten başvuru sgk internetten taksitlendirme ssk 6111 yapılandırma Arkadaşlar önemli bir bilgiyi hemen sizinle paylaşıyorum..

Bilindiği üzere, 6111 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile yeniden yapılandırılma işlemlerine başlanılmıştır.

Internet ortamında yapılandırma talebinde bulunan kişilerin listesi ertesi gün alınacak olup, listesinin alındığı gün mesai bitimine kadar sisteme girişi yapılacaktır. Sistemden müracaat eden kişilerin yapılandırmanın yapılıp, yapılmadığının ertesi gün Internet ortamında kontrolünün yapması gerekmektedir. Herhangi bir sıkıntı karşısında Merkez Müdürlüklerimize müracaat edilmesi,

Önemle rica olunur.
    Muhammed GERÇEK
    Sosyal Güvenlik İl Müdürü

Bu arada internetten başvuru yapmayı düşünen arkadaşlar içinde açıklamalı konunun linkini veriyorum.. http://www.meleklermekani.com/yeni-...tlendirme-online-basvuru-formu-6111-yasa.html

Son düzenleme: 12 Mart 2011
İnternetten sigortaya borcu için başvuranlar mutlaka okuyun!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlaka Okuyun

Mutlaka Okuyun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ALS HASTALIĞI mutlaka okuyun !

ALS HASTALIĞI mutlaka okuyun !

als hastalığı als hastalığı 2011 hastalığında son gelişmeler ben 2 sene önce bu hastalık yüzünden çok sevdiğimm amcamı kaybettim. öz amcam değildi ama biz onu çok seviyorduk. bu hastalık sürecince her dakikasında yanında oldukk son nefesinde bile yanı başındaydım. bu hastalık çok illet bi hastalık henüz bi tedavisi yok. bu hastalıkla boğuşan ünlü hastalarda var. herkesin bu hastalıkla ilgili...
  3. mutlaka okuyun etkileyici :)ANNE

mutlaka okuyun etkileyici :)ANNE

ANNEE BENİM YORGANIM PEMBEYDİ ! NEDEN BEYAZ ÖRTTÜN ÜZERİMİİ??? PAMUK GİBİYDİ YATAĞIMM!!! BU GÜN TAŞTAN GİBİ! GECE LAMBASINIDAA YAKMAYI UNUTMUŞSUNN!!! OYSA BİLİRDİN SENN!! KARANLIKTAN NE ÇOOOK KORKTUGUMU: YAĞMURMU YAĞDI ACaba!!! ETRAF YAĞMUR KOKUYORR!!! HAFTA SONUDA DEĞİL .... NEDEN YIKADILAR BENİİİ??? BEDENİMİ NEDEN?? AĞLIYORMUSUNUZ ARKADAŞLAR!!!...
  4. Anne adayları bu haber sizin için ! Mutlaka Okuyun !

Anne adayları bu haber sizin için ! Mutlaka Okuyun !

hamilelikte anamoli taraması,gebelikte anomali taraması,gebelikte anomali taramasının önemi,anomali taraması hakkında bilgiler Kadın Doğum ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ahmet Canbaz, gebelik istendiği dönemden itibaren veya gebelik süresince düzenli olarak takip yapılmasının anne adaylarının daha güvenli ve daha sağlıklı bir şekilde bebek sahibi olmalarını sağlayacağını söyledi. Gebelikte...

Sayfayı Paylaş