gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

İntihar Diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Neden intihar ediyosun Vildan hergün espri yapıyo, dayanamıyorum artık
    Neden intihar ediyosunuz beyefendi
    Şeytan söledi
    Ne dedi
    Hala diyo sende duymuyo musun , atlayamaz ki atlayamaz ki

Neden çıktınız buraya efendim , düşeceksiniz
    Ya manyak mısın nesin intihar edicem heralde
    Heralde diyosunuz emin değil misiniz efendim
    Sen reha muhtar olmalısın , sorularından anladım
    Bırak sorularımı, nasıl intihar edeceksin efendim buradan aşağı atlayarak mı
    Allahım sende atlamamı istiyosun yoksa bunu göndermezdin, atlıyorum
    Allah la mı konuştunuz efendim , öldünüz mü

Neden intihar ediyosun
    Uçak biletlerine zam gelmiş bedava uçucam

Neden intihar ediyosun
    Sigara içmek öldürüyomuş herkesi , beni o öldüremiycek

Neden intihar ediyosun
    Sus çaktırma sana bi sır verim , atlamıcam şov yapıyorum, sesim çok güzelde , gazeteciler nerede
    kaldı ya

Aman dikkat et düşeceksin
    Abi bak bi şarkı sölim mi çokta güzel dans ederim prova yapalım, bak şimdi kafamın üstünde dönücem
    Dur ellerini kaldırma, dikkat et
    Öldü salak

Neden intihar ediyosun
    Kız arkadaşıma evlen benimle senin için ölürüm dedim inanmadı
    eeeee
    eee si Buradan atlayınca inanacak , kabul eder o zaman

Neden intihar ediyosun daha çok gençsin
    Eve geç kaldım annem aradı az öncebaban seni öldürecek , çabuk gel dedi , babam benim yüzümden katil olmamalı

Son düzenleme: 28 Aralık 2008
  2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İntihar Diyalogları
    Neden intihar ediyosun
    Kız arkadaşıma evlen benimle senin için ölürüm dedim inanmadı
    eeeee
    eee si Buradan atlayınca inanacak , kabul eder o zaman
    Töbee

İntihar Diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. intihar etmek

intihar etmek

Öldürmek.İntihar gençlik çağının dertli, yaşlılığın rahat olacağına işarettir. İntihar görmek, sıkıntılı habere yorulur. İntihara kalkışmak, bir aşk haberine işaret eder. İntihar ettiğinizi gördüyseniz, bu, yakında çeşitli tersliklerle karşılaşacağınız demektir. Yakında birtakım aksiliklerle karşılaşacağınız anlamına gelir.Rüyada her hangi bir surette intihar eden bir kimseyi görmek,...
  2. intihar...

intihar...

Tüm ölümlerin % 0.4-0.9 unu oluşturan intihar (öz kıyım) davranışı kişiyi ve çevresini etkilemesi yanında , sonraki nesiller ve toplum üzerindeki etkileri nedeniyle büyük bir toplumsal sorundur. Tüm dünya çapında her gün yaklaşık bin kişi öz kıyım gerçekleştirmektedir. Erkeklerin kadınlardan daha çok intiharı gerçekleştirdiği saptanmıştır. Sonuçlara göre erkeklerde 2-7 kat daha fazla öz kıyıma...
  3. İntihar

İntihar

ilaçla intiharın belirtileri İngiltere'de ve İrlanda'da her yıl intihar nedeniyle ölüm vakaları, kayıtlara göre 5000-6000'dir ve muhtemelen gerçekte daha fazladır. Birçok sanayi ülkesinde intihar en sık görülen on ölüm nedeninden biridir ve hemen hemen tek psikiyatrik ölüm nedenidir. Genç erkeklerdeki mortalitede intihar vakaları, trafik kazalarından sonra ikinci gelir ve üniversite...
  4. ***intihar***

***intihar***

acısız intihar yöntemleri acısız ölüm yolları intihar ölüm en yolları 1.İnsanlar neden intihar ederler? İnsanlar genelde hissettikleri yoğun acıyı dindirmek için intihar ederler. İntihar kişinin bir çeşit yardım çığlığıdır. Kişilerde yoğun çaresizlik duygusu ve gerginlik vardır. Başka seçenekleri olmadığını düşünürler ve içinde bulundukları duygu durumu nedeniyle varolan diğer seçenekleri...
  5. İntihar girişimleri...

İntihar girişimleri...

Özkıyım (intihar) "İnsanın kendi kendisini cezalandırma veya kendisini kasıtlı olarak dünyadan ayırmak için girişilen eylem" olarak tanımlanmakta ve "diğer bir deyimle insanın yaş..... son vermek amacı ile yaptığı ve başarı ile sonuçlandırdığı patolojik bir davranış" olarak yorumlanmaktadır. Buradaki tanımla günümüz gerçeğine göre doğru (kuşkusuz bunlar ileride...

Sayfayı Paylaş