gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

İntihar edecek birine öylebirşey söyleki vazgeçsin

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

bana öyle birşey söyleki intihar edene nasıl davranmalı bana öyle bir şey söyleki evet boyle bım durumla karsı karsıyaysınız bırısı ıntıhat edecek ve sızın agzınızdan cıkacak olan tek bır kelımeya baglı yasması yada olması ona tek bır kelımeyle ne derdınız???

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: İntihar edecek birine öylebirşey söyleki vazgeçsin
    atla atla bak aşağısı ölüm kokuyo derim şaka bir yana bir insan gerçekten intahar etmeye niyetlenmişse bence onu hiç birşey ikna edemez yok eyer ikna oluyosada o zaten dikkat çekmek için yapmıştır bunu yani ona her nederseniz deyin o mutlaka vaz geçecektir

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Tanıdığım ve çok sevdiğim bir emniyet müdürü, başkomiserken bir intihar teşebbüsü ihbarı almış. Olay yerine gitmiş bir tane adam apartmanın tepesinde atlayacağım diyor. Polisleri geri çekmiş, gitmiş adamın yakınına. "Atlayacak mısın sen şimdi?" demiş, adam da evet demiş, işte, dertler, parasızlık, işsizlik saymış da saymış. Bizim Emniyet Müdürü uyanık; sormuş hemen "bana bak senin karın var mı?" var demiş adam da... Bizimkinden cevap "iyi hadi atla da başkaları evlensin karınla, millete yar et karını aferin"... Adamın yüz ifadesi değişmiş, bir sigara uzatmış sonra Müdür, tabi adam allak bullak, karısını hiç düşünmemiş. Oturmuşlar beraber sigara içmişler ve adam vazgeçmiş intihardan. Hem gülmüştük hem de hoşumuza gitmişti bu. Bu cümleyle vazgeçirmiş intihardan :)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

valla emniyet mudürü çok harika bi laf etmiş çok zekice
    intihar eden birine ne denilirki aklına koymuşsa gel beraber atlayak derim belki vazgeçer geçti geçti geçmedi bende gümürtüye giderim heral:hhh:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

atla öl geber kimin umrunda kimse fark etmez bile derdim.
    ne bilim ya allah böyle durmlarla karşılaştrımasın insanları o duruma getirmesin.

6. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

valla ölecek kadar salaksa yapacak birşey yok ama akıllı ise zaten kimse için ölmeye degmez bunu bilir diyorum

7. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayat herşeye rağmen yaşamaya değer derim

8. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

atladerim manyak yaşanacak onca güzelşey varken

9. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

DEĞER Mİ?
    Gerçi kafasına koyduysa ne desem boş ama...
    Bu dünyada zaten kötü şeyler yaşamışsın belli böyle yaparak öbür dünyandanda mı vazgeçiyorsun derdim herhalde.

10. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

rabbim böyle bir olayla karşılaştırmasın beni ne söylerdim nasıl ikna ederdim bilemiyorum zaten panik atağım :abo:

11. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ben ne derdim aceba..allah kimseyi düşürmesin o duruma ama..derdim bişeyler işte..karısı çocuğu felan varsa onlara dair bişeyler düşünmesini felan derdim..

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

intihar

öyle diyorsun ya bir arkadaşımı 4 kez dediğin gibi ne söylesek vazgeçti çabuk vazgeçtiği için senin gibi düşündük ama 5 incide ne dediysek dinlemedi zaten biz ne desek vazgeçer diye bizi tiye alıyor sandık ve baya bunalmıştık ama bu son oldu onu kaybettik. anlayamadık nasıl bir çıkmazda olduğunu.o yüzden böyle herkesin ulaşabileceği bir foruma dikkatli yazalım arkadaşlar..

13. Bilincli olun

Bilincli olun Forum Okuru

İntihar etmeden önce ki davranışlar yardım çığlığıdr. Bizim başımıza geldi Allah düşmanın başına vermesin zor... Eğitim alalım bilinçli olalım boş vermeyin hiç bir şeyi. Buraya rasgele yorumlar yazmayın insanlar fikir almak isterken farklı yollara sevketmeyin. Selametle.

İntihar edecek birine öylebirşey söyleki vazgeçsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir İntiharın Resimli Öyküsü

Bir İntiharın Resimli Öyküsü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. vazgeç

vazgeç

Vazgeç gönlüm ondan o ellerin artık Bırak artık yüreğim O artık senin değil Senin yorganında yastığında duvarlar artık GİDEN GİTSİN AĞLAMAK NEYE YARAR... :(
  3. bir intiharın öyküsü;

bir intiharın öyküsü;

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Onu Bir Gün Terk Edeceğim

Onu Bir Gün Terk Edeceğim

İlişkinin böylesi... Onunla tanıştığımız zaman ben 14 yaşındaydım, o ise benden oldukça yaşlı. Hayatına giren ilk kişi değildim ve sonuncusu da olmayacaktım kuskusuz. Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiç bir zaman yaşınızın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişkide... İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül...
  5. üstteki üye intihar edecek ona ne dersinn

üstteki üye intihar edecek ona ne dersinn

oyun açık ve net üstteki üye intihar edecek ona ne dersinizzzz(bana)

Sayfayı Paylaş