gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Intihar edenlerin cevabi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

intihar edenlerin görüntüleri intihar edenlerin son sözleri resimleri 'Neden intihar ediyosun Vildan hergün espri yapıyo dayanamıyorum artık

Neden intihar ediyosunuz beyefendi
    Şeytan söledi
    Ne dedi
    Hala diyo sende duymuyo musun atlayamaz ki atlayamaz ki

Neden çıktınız buraya efendim düşeceksiniz
    Ya manyak mısın nesin intihar edicem heralde
    Heralde diyosunuz emin değil misiniz efendim
    Sen reha muhtar olmalısın sorularından anladım
    Bırak sorularımı nasıl intihar edeceksin efendim buradan aşağı atlayarak mı
    Allahım sende atlamamı istiyosun yoksa bunu göndermezdin atlıyorum
    Allah la mı konuştunuz efendim öldünüz mü

Neden intihar ediyosun
    Uçak biletlerine zam gelmiş bedava uçucam

Neden intihar ediyosun
    Sigara içmek öldürüyomuş herkesi beni o öldüremiycek

Neden intihar ediyosun
    Sus çaktırma sana bi sır verim atlamıcam şov yapıyorum sesim çok güzelde gazeteciler nerede kaldı ya

Aman dikkat et düşeceksin
    Abi bak bi şarkı sölim mi çokta güzel dans ederim prova yapalım bak şimdi kafamın üstünde dönücem
    Dur ellerini kaldırma dikkat et
    Öldü aptal

Neden intihar ediyosun
    Kız arkadaşıma evlen benimle senin için ölürüm dedim inanmadı
    eeeee
    eee si Buradan atlayınca inanacak kabul eder o zaman

Neden intihar ediyosun daha çok gençsin
    Eve geç kaldım annem aradı az önce baban seni öldürecek çabuk gel dedi babam benim yüzümden katil
    olmamalı

Neden intihar ediyosun
    Yüzümde sivilce çıktı

Neden intihar ediyosun
    Albeni istiyorum bahanem yok

komikler.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Intihar edenlerin cevabi
    Neden intihar ediyosun
    Yüzümde sivilce çıktı :hhh::hhh::hhh::hhh:

tam benlık:D

emegıne saglık

Intihar edenlerin cevabi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Intihar suizid...

Intihar suizid...

suizid İntihar Tüm ölümlerin % 0.4-0.9 unu oluşturan intihar (öz kıyım) davranışı kişiyi ve çevresini etkilemesi yanında , sonraki nesiller ve toplum üzerindeki etkileri nedeniyle büyük bir toplumsal sorundur. Tüm dünya çapında her gün yaklaşık bin kişi öz kıyım gerçekleştirmektedir. Erkeklerin kadınlardan daha çok intiharı gerçekleştirdiği saptanmıştır. Sonuçlara göre erkeklerde 2-7 kat...
  2. Itaatsizlikte Israr Edenlerin Cezasi:

Itaatsizlikte Israr Edenlerin Cezasi:

Madde 87 - 1. ( Değişik fıkra: 22/03/2000 - 4551 S.K./22 md.) Hizmete ilişkin emri hiç yapmayan asker kişiler bir aydan bir seneye kadar, emrin yerine getirilmesini söz veya fiili ile açıkça reddeden veya emir tekrar edildiği halde emri yerine getirmeyenler, üç aydan iki seneye kadar hapis cezası ile cezalandırılırlar. 2. Yukarıki fıkrada yazılı suçlar seferberlikte yapılırsa beş ve düşman...
  3. Kaçaklara Yardim Edenlerin Cezalari

Kaçaklara Yardim Edenlerin Cezalari

Madde 75 - 1 - (Değişik fıkra: 30/04/1945 - 4726/2 md.) Asker kişileri kaçmağa kışkırtan veya kaçmalarını veya kaçaklığın devamını kolaylaştıran veya kaçakları, izinsizleri, bakayayı, yoklama kaçaklarını, saklıları ve çağrılıp ta gelmiyen yedek subaylarla yedek askeri memurları bilerek özel ve resmi hizmete alanlar veya gizliyenler veya Devlet, il ve belediyelerle bunların deneti altındaki...
  4. İnkar Edenlerin Müminlerle Olan Mücadeleleri

İnkar Edenlerin Müminlerle Olan Mücadeleleri

İNKAR EDENLERİN MÜMİNLERLE OLAN MÜCADELELERİNDEKİ AMANSIZ AZİM BÜYÜK BİR MUCİZEDİR ... Onlar size kötülük ve zarar vermeye çalışıyor, size zorlu bir sıkıntı verecek şeyden hoşlanırlar. Buğz (ve düşmanlıkları) ağızlarından dışa vurmuştur, sinelerinin gizli tuttukları ise, daha büyüktür... (Al-i İmran Suresi, 118) Eğer sizi ele geçirecek olurlarsa, size düşman kesilirler, ellerini ve dillerini...

Sayfayı Paylaş