gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İntihar Etmek Günah mı?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

intihar günahmı intiharın dinimizdeki yeri, cana kıymak günahmı Allah yarattığı kuluna bir can vermiştir. Günü ve zamanı geldiğinde ise o canı yine Allah alacaktır. Bazı insanlar girdikleri psikolojik sıkıntılardan dolayı kendi elleri ile intiharı seçerek hayatlarına son verirler. Oysa dinimizde intihar etmek çok büyük bir günahdır... Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler sizlerle...
    intihar.jpg

2. precious9

precious9 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    candır en büyük emanet, hıyanetin en büyüğü olur telafisi de yok

İntihar Etmek Günah mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. intihar etmek

intihar etmek

Öldürmek.İntihar gençlik çağının dertli, yaşlılığın rahat olacağına işarettir. İntihar görmek, sıkıntılı habere yorulur. İntihara kalkışmak, bir aşk haberine işaret eder. İntihar ettiğinizi gördüyseniz, bu, yakında çeşitli tersliklerle karşılaşacağınız demektir. Yakında birtakım aksiliklerle karşılaşacağınız anlamına gelir.Rüyada her hangi bir surette intihar eden bir kimseyi görmek,...
  2. İntihar ve günahı

İntihar ve günahı

intiharın günahı intihar günahı intiharın günahları nedir intihar etmenin İNTİHAR İnsanın kendisini öldürmesi. Ne şekilde olursa olsun bir kimsenin kendisini öldürmesine "intihar" denir. İntihar Allah'ın yaratmış olduğu cana kıymaktır. Bu yüzden de büyük günahlardandır. İnsana canı veren Allah olduğu gibi, onu almaya yetkili olan da odur. İntihar etmenin haramlığı ve ahiretteki...
  3. Can Tanrıyar İntihar Etmek İstedi

Can Tanrıyar İntihar Etmek İstedi

can tanrıyar can tanrıyar intihar can tanrıyar haberleri Sevgili melekler, bir süredir eski eşi Petek Dinçöz'le davaları süren Can Tanrıyar geçtiğimiz akşam intihara kalkıştı. Gazetevatan'ın haberine göre Tanrıyar, gecenin ilerleyen saatlerinde, Şamdan'da eğlencenin ortasındayken bilinmeyen bir sebepten ötürü elindeki içki kadehini kırarak intihar girişiminde bulundu. Vücuduna ciddi...
  4. Tevbe etmek günahlardan kurtarırmı?

Tevbe etmek günahlardan kurtarırmı?

Zaman zaman günahlarımız, hatalarımız yüzünden ilahi ikazlar, ilahi uyarılarla karşı karşıya kalıyoruz. Bunun için günahlarımızı hatırlamaya, pişman olmaya ve esaslı bir tevbe etmeye ihtiyacımız var. Cenab-ı Allah Kur’an’da : “Ey mü’minler, Allah’a topyekün tevbe edin. Umulur ki, kurtulursunuz,” buyuruyor. Ben bir konuda tövbe ettim ve Allah'a söz verdim, ama sözümü tutamadım; sizce ne...
  5. İntihar etmek istiyorum ama yapamıyorum

İntihar etmek istiyorum ama yapamıyorum

Hiç sizde de oldu mu ? Yaşamdan sevk almadığınız psikolojinizin bozulduğu oldu. Mutsuzum ben... Her kadın gibi bende mutsuzluk yaşıyordum ara ara Polyannacılık onyanarak kendime küçük uğraşlar bularak mutsuzluğumu biraz olsun azaltmak için oyunlar oynuyordum kendi kendime. Ama hayatta hep birşeyler eksik, bir türlü gelmiyor doldurmuyor yerini de birşey. Bencilsin diyebilirsiniziz bana para...

Sayfayı Paylaş