gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

intihar etmek

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Öldürmek.İntihar gençlik çağının dertli, yaşlılığın rahat olacağına işarettir. İntihar görmek, sıkıntılı habere yorulur. İntihara kalkışmak, bir aşk haberine işaret eder. İntihar ettiğinizi gördüyseniz, bu, yakında çeşitli tersliklerle karşılaşacağınız demektir. Yakında birtakım aksiliklerle karşılaşacağınız anlamına gelir.Rüyada her hangi bir surette intihar eden bir kimseyi görmek, sikinti verecek bir durumla karsilasacaginiza veya çok kötü bir haber alarak üzüleceginize isarettir. Sizin intihara tesebbüs ederek kurtarildiginizi görmeniz, hayatinizda önemli degisikler yapacak olaylarin arifesinde oldugunuza yo-rumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada intihar eden birisini görmek, üzüntülü bir habere veya sikinti verecek bir durumla karsilasmaya isaret eder. Rüyada intihar etmek ise sikintilarin geçecegine refah ve saadete ermeye isaret eder. İntihar ettiğinizi gördüyseniz, bu, yakında birtakım aksiliklerle karşılaşacağınız anlamına gelir. Başka birinin intihar ettiğini gördüyseniz, Bu başka insanların hatalarından dolayı hayatınızın olumsuz etkileneceğinin işaretidir.İntihar ettiğinizi gördüyseniz, bu, yakında birtakım aksiliklerle karşılaşacağınız anlamına gelir. Başka birinin intihar ettiğini gördüyseniz, Bu başka insanların hatalarından dolayı hayatınızın olumsuz etkileneceğinin işaretidir

intihar etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İntihar

İntihar

ilaçla intiharın belirtileri İngiltere'de ve İrlanda'da her yıl intihar nedeniyle ölüm vakaları, kayıtlara göre 5000-6000'dir ve muhtemelen gerçekte daha fazladır. Birçok sanayi ülkesinde intihar en sık görülen on ölüm nedeninden biridir ve hemen hemen tek psikiyatrik ölüm nedenidir. Genç erkeklerdeki mortalitede intihar vakaları, trafik kazalarından sonra ikinci gelir ve üniversite...
  2. ***intihar***

***intihar***

acısız intihar yöntemleri acısız ölüm yolları intihar ölüm en yolları 1.İnsanlar neden intihar ederler? İnsanlar genelde hissettikleri yoğun acıyı dindirmek için intihar ederler. İntihar kişinin bir çeşit yardım çığlığıdır. Kişilerde yoğun çaresizlik duygusu ve gerginlik vardır. Başka seçenekleri olmadığını düşünürler ve içinde bulundukları duygu durumu nedeniyle varolan diğer seçenekleri...
  3. Can Tanrıyar İntihar Etmek İstedi

Can Tanrıyar İntihar Etmek İstedi

can tanrıyar can tanrıyar intihar can tanrıyar haberleri Sevgili melekler, bir süredir eski eşi Petek Dinçöz'le davaları süren Can Tanrıyar geçtiğimiz akşam intihara kalkıştı. Gazetevatan'ın haberine göre Tanrıyar, gecenin ilerleyen saatlerinde, Şamdan'da eğlencenin ortasındayken bilinmeyen bir sebepten ötürü elindeki içki kadehini kırarak intihar girişiminde bulundu. Vücuduna ciddi...
  4. İntihar Etmek Günah mı?

İntihar Etmek Günah mı?

intihar günahmı intiharın dinimizdeki yeri, cana kıymak günahmı Allah yarattığı kuluna bir can vermiştir. Günü ve zamanı geldiğinde ise o canı yine Allah alacaktır. Bazı insanlar girdikleri psikolojik sıkıntılardan dolayı kendi elleri ile intiharı seçerek hayatlarına son verirler. Oysa dinimizde intihar etmek çok büyük bir günahdır... Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler sizlerle... Hayat,...
  5. İntihar etmek istiyorum ama yapamıyorum

İntihar etmek istiyorum ama yapamıyorum

Hiç sizde de oldu mu ? Yaşamdan sevk almadığınız psikolojinizin bozulduğu oldu. Mutsuzum ben... Her kadın gibi bende mutsuzluk yaşıyordum ara ara Polyannacılık onyanarak kendime küçük uğraşlar bularak mutsuzluğumu biraz olsun azaltmak için oyunlar oynuyordum kendi kendime. Ama hayatta hep birşeyler eksik, bir türlü gelmiyor doldurmuyor yerini de birşey. Bencilsin diyebilirsiniziz bana para...

Sayfayı Paylaş