gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İntikam Benim Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; İntikam Benim Filmi Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bu hafta vizyona gien filmlerden biri İntikam Benim. Patronu yüzünden Karısı ve kızının intikamını almaya çalışan bir adamın hikayesini anlatan filmde Yer Altın Dünyasının Lideri'nin sağ kolu olan infazcı'nın önünde kimse duramıyor. Başrollerinde Colin Farrell, Terrence Howard, Noomi Rapace, Dominic Cooper ve Isabelle Huppert olan filmin tanıtımı ve fragmanı aşağıda sizleri bekliyor..

ABD yapımı "İntikam Benim" filmi, aksiyonseverleri salonlara çekmeyi hedefliyor. Yönetmen koltuğunda Niels Arden Oplev'in oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Colin Farrell, Terrence Howard, Noomi Rapace, Dominic Cooper ve Isabelle Huppert yer alıyor. Senaristliğini J.H. Wyman'ın yaptığı filmin konusu şöyle: "Victor, patronu yüzünden ölen karısı ve kızının intikamını almaya çalışan New York'un yeraltı suç örgütü liderinin sağ kolu olan cesur bir infazcıdır. Patronu gizemli bir katil tarafından tehdit edilince Victor da detektifliğe soyunur. Bu sırada eski kurbanlardan biri olan Beatrice ise Victor'u baştan çıkarmaya ve ona şantaj yapmaya çalışır. Beatrice ile Victor'ın aralarındaki kimya onları şiddetli sonuçlara yol açan öç almaya sürükler."

İntikam Benim Filmi Tanıtımı ve Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''40'' Filmi Fragmanı ve Tanıtımı

''40'' Filmi Fragmanı ve Tanıtımı

40, fragmanı, tanıtımı, temmuz 2011, konusu, ile ilgili bilgiler burada melekler Yönetmen: Emre Şahin Oyuncular: Ntare Guma Mbaho Mwine, Deniz Çakır, Ali Atay, Kwesi Boakye, Kristolyn Lloyd, Yosi Mizrahi Senaryo: Emre Şahin Görüntü Yönetmeni: Clint Lealos Sanat Yönetmeni: Işıl Çağlar Narler Tür: Dram Süre: 89 dk. Yapım: 2009, Türkiye Dağıtım: Tiglon Film Resmi Web Sitesi:...
  2. Karaoğlan Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Karaoğlan Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; karaoğlan filmi tanıtımı ve fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyükl bir bütçeyle çekilen Karaoğlan filminin ilk fragmanı yayınlandı. Karaoğlan çizgi romanlarının günümüz sinema teknikleriyle sinemaya uyarlanmış hali olan bu filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı yaptı. Başrollerinde Volkan Keskin, Hakan Karahan, Özlem Yılmaz, Müge Boz ve Hasan Yalnızoğlu...
  3. Celal İle Ceren Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Celal İle Ceren Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; celal ile ceren tanıtımı fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Şahan Gökbakar 'ın merakla beklenen filmi Celal İle Ceren 18 Ocak 'ta vizyonda olacak. Başrollerini Ezgi Mola ile paylaşan Şahan Gökbakar bakalım Recep İvedik serisiyle gelen başarıyı bu filmde de yakalayacak mı ? İşte film fragmanı ve filmin konusu.. Babasının dükkanında çalışan esnaf...
  4. Selam Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Selam Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu sayfa; Selam Filmi Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler yönetmen Levent Demirkale'nin çektiği başrollerinde Fatma Karanfil, Burçin Abdullah ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin yer aldığı, yurtdışındaki 3 Türk öğretmenin hayatını anlatan Selam filmi hayli ilgi gördü. İşte o filmin tanıtımı, konusu ve fragmanı... Yapım: 2013 - Türkiye Tür: Dram...
  5. İntikam Kurşunu (Bullet To The Head) Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

İntikam Kurşunu (Bullet To The Head) Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

intikam kurşunu filmi intikam kurşunu fragmanı Sevgili melekler, dünyaca ünlü aktör Sylvester Stallone'nin son filmi vizyona girdi. Ülkemizde İntikam Kurşunu adıyla vizyona giren Bullet To The Head, 7 Haziran'da izleyiciyle buluştu. Sylvester Stallone' nin son filmi olan İntikam Kurşunu (Bullet to the Head) filminin yönetmenliğini Walter Hill üstlenmiş. Sung Kang, Darren Sumner, Dominique...

Sayfayı Paylaş