gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

intikam dizisinde çalan yoruldum şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İntikam dizisini beğenerek izliyorum ve geçenlerde dizide çalan Yoruldum şarkısının sözlerini arıyorum.Yazabilirmisiniz bu sayfaya acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir Rüzgara Kapıldım Gidiyorum Sonu Hayır Mı, Şer Mi Bilemiyorum
    Bir Rüzgara Kapıldım Gidiyorum
    Sonu Hayır Mı, Şer Mi Bilemiyorum
    Hem Çok Seviyorum Dostlar Başına
    Hem Sıcak Demir Aşk Olsun Tutana
    Hem Çok Seviyorum Düşman Başına
    Hem Sıcak Demir Aşk Olsun Tutana
    Ben Yoruldum Söyle Senin Gücün Varmı Hala
    Kaç Yenilgi Var Söyle Ömrümde Allah Aşkına
    Akışına Bıraktım Gidiyorum Sonu Hayır Mı Şer Mi
    Bilemiyorum Hem Eriyorum Günden Geceye
    Hem Kapı Duvar Verilmiş Sözlere
    Ben Yoruldum Söyle Senin Güvün Varmı Hala
    Kaç Yenilgi Var Söyle Ömrümde Allah Aşkına

intikam dizisinde çalan yoruldum şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisi Sezon Finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı Kuzey Güney Haydar Haydar şarkı sözü Merakla takip edilen Kuzey Güney dizisi de diğer diziler gibi sezon finalini yaptı melekler :) Sezon finalinde ki en ilgi çekici sahne de hiç şüphesiz Ali'nin ölürken gösterildiği sahneydi. Bu yazımızda Kuzey Güney dizisi sezon finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı sözlerini sizlerle...
  2. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  3. Hande Yener 'in Hasta şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

Hande Yener 'in Hasta şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

Arakadaşlar Hande Yener in bir şarkısı var bayılıyorum , Hasta diye. Onun tam olarak sözlerini bilemiyorum.Yazabilirmisiniz..
  4. benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

benim için üzülme dizisinde çalan sen gülüm idin şarkısının sözlerini yazarmısınız

Benim İçin Üzülme dizisi çok güzel ve dizide çalan müzikler de öyler. Geçen bölümde Sen Gülüm İdin diye bir şarkı çaldı.Onun sözlerini yazarmısınız lütfen..
  5. Karadayı'da çalan Bir Yangının Külünü Şarkısının Sözlerini yazarmısınız

Karadayı'da çalan Bir Yangının Külünü Şarkısının Sözlerini yazarmısınız

Karadayıda çalan bir şarkı vardı, Zeki Müren'inmiş. Bir yangının külünü yeniden yakıp geçti diye başlıyordu.O şarkının sözlerini yazarmısınız lütfen..

Sayfayı Paylaş