gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İntikam Dizisinden Bir Oyuncu Ayrılıyor!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; İntikam Dizisinden Bir Oyuncu Ayrılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, sürükleyici konusuyla izleyiciyi kendine çekmeyi başaran dizi İntikam'dan bir oyuncu ayrılıyor. Bu isim Arsoylar'ın sadık adamı Adem Karakuş'u canlandıran Celil Nalçakan..

Adem, Yağmur'un yakın arkadaşı tarafından öldürülüyor. Adem’in ölü olarak bulunmasının ardından, katil şüphelisi olarak tüm gözler Yağmur’un üzerine çevriliyor.

Derin’in aniden, üstelik bir cinayetle karşısına çıkması Yağmur’un tüm planlarını altüst eder.

İntikam Dizisinden Bir Oyuncu Ayrılıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezel Dizisinden Kim Ayrılıyor

Ezel Dizisinden Kim Ayrılıyor

berrak tüzünataç ezelden ayrıldımı Ezel dizisi izleyenlere üzülecekleri bir haber...Dizinin yeni bölümünde bir karakter daha kadrodan ayrılacak... Dizinin yeni bölümünde bir karakter daha kadrodan ayrılacak...Ezel dizisinin önemli karakterlerinden birinin diziden ayrılması neredeyse kesinleşti. Burçin Terzioğlu'nun canlandırdığı Azad Karaeski...
  2. Bir günah Gibi dizisinin oyuncu kadrosu resimleri

Bir günah Gibi dizisinin oyuncu kadrosu resimleri

bir günah gibi dizisi bir günah gibi dizi Bir günah gibi dizisinin oyuncuları kimler kadrosunu ve resimlerini bana verirseniz minnettar olurum arkadaşlarım sağolun hayırlı ramazanlar dilerim.
  3. ''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde...
  4. ÖYle Bir Geçer Zaman Ki dizisinden Ali Kaptan ayrılıyor

ÖYle Bir Geçer Zaman Ki dizisinden Ali Kaptan ayrılıyor

ali kaptan öldü mü öyle bir geçer zaman ki dizisi ali kaptan ali kaptan diziden ayrıldı Son dönemlerin en iyi ve en çok izlenen dizielrinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki de ayrılık var Melek'lerim. Dizinin yeni sezonunda Ali Kaptan olmayacak. Sağlık sorunları için diziden ayrılacağını söyledi Erkan Petekkaya... Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Ali Kaptan ne olacakda gidecek diye...
  5. Kuzey Vargın Diziden Ayrılıyor

Kuzey Vargın Diziden Ayrılıyor

Bu sayfa; Kuzey Vargın Diziden Ayrılıyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 10 yıldır televizyon ekranlarında kalarak başarısına başarı katan Kurtlar Vadisi'nde yine bir ayrılık yolu görünüyor. Dizinin usta oyuncularından birisi olan Kuzey Vargın diziden ayrılıyor. İşte detaylar... Fenomen dizide Aksaçlı lakaplı Adil bey karakterine hayat veren Vargın'ın...

Sayfayı Paylaş