gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; intikam dizisi ilk fragmanı hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Beren Saat ve Mert Fırat 'ın başrollerini paylaşacakları İntikam dizisi Ocak ayında yyaında olacak. Diziden ilk karelerin basına yansımasının ardından dizinin ilk fragmanı da yayına verildi .İşte İntikam dizisi ilk fragmanı karşınızda...

İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tozlu Yollar Dizisinin İkinci Fragmanı Yayınlandı

Tozlu Yollar Dizisinin İkinci Fragmanı Yayınlandı

Bu konu; tozlu yollar dizisi ikinci tanıtım fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni yılla birlikte başlayacak olan dizilerden biri de Tozlu Yollar dizisi. Herkesin merakla beklediği dizinin Ocak ayında Atv 'de başlaması bekleniyor. Bu ardaa dizinin ikinci tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman......
  2. İntikam Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

İntikam Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bu konu; İntikam Dizisi 2. Bölüm Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Perşembe akşamı ilk bölümüyle Kanal D ekranlarından izlediğimiz İntikam dizisi, Beren Saat 'in merakla beklenen dizisiydi. İlk bölümüyle beğeni toplayan dizinin ikinci bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte 2. bölüm fragmanı... http://www.youtube.com/watch?v=ocDnnUFdX6I
  3. Bebek İşi Dizisi İlk Tanııtm Fragmanı Yayınlandı

Bebek İşi Dizisi İlk Tanııtm Fragmanı Yayınlandı

bebek işi dizisi fragmanı bebek işi dizisi Sevgili melekler, Show Tv'nin yepyeni komedi dizisi Bebek İşi çok yakında ekranlarda oalcak. Başrollerini Nurgülş Yeşilçay ve Timur Acar'ın paylaştıkları dizi 15 Temmuz'da Show Tv ekranlarında olacak. İşte dizinin ilk tanıtım fragmanı... http://www.youtube.com/watch?v=RE6S5d0et7w
  4. Aşk Ekmek Hayaller Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Aşk Ekmek Hayaller Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

aşk ekmek hayaller, aşk ekmek hayaller dizisi, aşk ekmek hayaller dizisi fragmanı Sevgili melekler, sezona yepyeni projelerle başlayan Show Tv'den yeni bir dizi daha geliyor. 8 Aralık pazar günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan "Aşk Ekemek Hayaller" dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. 'Bread, Love and Dream' adlı filmden uyarlanacak olan 'Aşk, Ekmek ve Hayaller'...
  5. 2014 Survivor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Tıklayın!

2014 Survivor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Tıklayın!

2014 survivor, survivor 2014 fragman, 2014 survivor tanıtımı Sevgili melekler, 2014 Survivor yarışması Mart ayında başlıyor. Bu zamana kadar yavaş yavaş yapılan ünlüler ve gönüllüler takımı seçimleri de tamamlandı. Acun Ilıcalı'nın sosyal medyadan paylaştığı bu isimlerin ardından Ilıcalı, acun.com aracılığıyla 2014 Survivor yarışmasının tanıtım fragmanı da yayınlandı... [media]

Sayfayı Paylaş