gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İntikam Peşinde & Edge Of Darkness

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yabancı filmlerden hoşlanıyorsanız 29 Ocak ta vizyona girecek olan bu filmi kaçırmayın derim Filmin başrol sanatçısı Mel Gibson zaten sanatçının adı bile filmin konusunu bilmeden seyretmeye yeter diye düşünüyorum :)Sizlere film hakkında teknik bilgilere ve film özetine geçiyorum [​IMG]

Cinayet masasında görevli Dedektif Thomas Craven, hayatının en zor işini yapmaktadır. Aktivist kızının ölümünü araştıran Craven, yalnızca kızının bilmediği yönleri ve onun gizli yaşamı ile karşı karşıya kalmaz. Craven aynı zamanda kızının kurban gittiği cinayetin delillerini yok etmek için hükümet ile bir şirketin yaptığı işbirliğini de açığa çıkarır.

Filmin web adresini buradan ziyaret edebilir filmin fragmanını izleyebilirsiniz

İntikam Peşinde & Edge Of Darkness konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. intikam

intikam

Öc Almak.Rüyada intikam aldığınızı gördüyseniz, bazı arkadaşlıklarınızın bozulacağı ve düşmanlarınızın varolduğu anlamına gelir.Rüyasında intikam aldığını gören kişi, kendi yanılgısı ve zayıflığı yüzünden zarara uğrar.Rüyada ihtikan oldugunu görmek, son derece sikintiya, bir halden bir hale düsmege, bir rivayete göre de geçim darligina isarettir. Cafer Sadika göre: rüyada ihtikan olup...
  2. Gülşen - Of Of

Gülşen - Of Of

İçlendiğim günler oldu Bozulduğum şeyler oldu Hiçbirini yansıtmadım Konuşmaksa bi hayal oldu Üzülmem mi, bozulmam mı Kırılmam mı,darılmam mı of Kadersiz miyim neyim Oyuncağın mıyım neyim Of of kömür gibi yanıyorum of of Ayıp mıdır seviyorum of of Hislerimle oynuyorsun Gırgır geçip duruyorsun Neden böyle yapıyorsun of Of of kömür gibi yanıyorum Of of ben derdimi biliyorum Of of düşlerime...
  3. bayanların intikamı

bayanların intikamı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Düş Peşindeyim Düş Peşime...

Düş Peşindeyim Düş Peşime...

düş peşindeyim düş peşime Bin yıllarca göçüp durmuş bir neslin torunu olduğumdan olsa gerek, bir adrese ömür boyu bağlı kalmayı sevemedim. Gezginlik ruhumda var. Yoksa gencecik bir üniversite öğrencisi iken, saçlarım omuzlarımda, üstümde eski bir kot ve tişört, elimde gitar, sırtımda çanta yollara düşüp oto-stop çekerek hiç bilmediğim kentlere, kasabalara gidişimin başka bir izahı olamaz. O...
  5. of of off yardımm :( ( (

of of off yardımm :( ( (

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...

Sayfayı Paylaş