gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İntizar-bu benim ilk aşkımdı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Bu benim ilk askimdi ilk asik olusum Basimi yatirip uzaklara ilk yalniz kalisim Yollarina cicek serdim gelirde sever diye
    Kim canini vermez gulum boyle boyle icten sevgiye

Beni boyle sensiz
    Beni boyle yarsiz
    Beni boyle yarinsiz koyma yar...

Ne demek ayrilalim ne demek inanmiyorum
    Benim sevgim daglardanda yuce denizlerde demli
    Tek senmi aci cektin bu ayriliktan tek senmi hasret cektin
    Sabret diyorum kendi kendime sende sabret sabret birtanem

Beni boyle sensiz
    Beni boyle yarsiz
    Beni boyle yarinsiz koyma yar...

İntizar-bu benim ilk aşkımdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilk aşk!!!

ilk aşk!!!

Kalbimin firlayacak gibi carpmasi bir saat daha devam etti. Ben hangi akla hizmet etmistim de aradan onca gecen yillara ragmen askimi aramaya kalkmistim? Ustelik obur odada esimin annesi babasi uyuyordu. Bu sefer kendimi yargilamaya baslamistim. Aslinda onu sadece merak etmistim... yillardir... Simdi nerede, ne yapiyor, onun icin ne yapabilirim? Beynimi kemiren sorular arka arkaya cogalmaya...
  2. aşkın için intizar

aşkın için intizar

SÜRPRİZ. Günlerden pazardı. çalışmayacaktım bugün. Sabah erkenden kalktım. Yapacak bir şey yoktu. Aklıma sen geldin. Acaba olur muydu? Sen Almanya da bense İstanbul da. Atlasam uçağa yanındayım az sonra. Yaptım be, yaptım bu hovardalığı. Araba almak için biriktirdiğim paranın Bir kısmını aldım yanıma. Çıktım yola. İki haftadır da görüşmemiştik zaten. Ne telefon, Ne de bir mesaj....
  3. İntizar-bırakma beni

İntizar-bırakma beni

yanasım gelir boğazımdan gözlerine duman duman bulut bulut eriyesim seni görünce hiç biri aç hiçbiri uykusuz ve onursuz kalamaz baktığın gördüğünkimse sana benim kadar yanamaz gözüm bebeğim tut kollarımdan bırakma beni canım birtanem inanki herşeyden cok sevdim seni gözüm bebeğim tut kollarımdan bırakma beni canım birtanem inanki herşeyden cok sevdim seni bazen öfkeli anında kandırırsın...
  4. ilk aşkım

ilk aşkım

orta okulda okurken bi çocuk görmüştüm arkadaşım çok hoşlanmıştı ben aldırış bile etmiodum bi ara kardeşimle markete çıktım marketin yanındada başka bi dükkan var orda gördüm bana baktı geçerken ve alacaklarını kafasına düşürdü:) aslında o anda gülmemek için zor tuttum kendimi market çıkışında kapıda duruodu ben geçerken uzun uzun yüzüme baktı arkamı döndüğümde hala bakıodu...

Sayfayı Paylaş