gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İntizar-gökyüzüm sen ol birtanem

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Sen yoklugumun en aci bagri gelde tatlandir öbür yarimi gel gözlerimden al su canimi
    gel calma artik uykularimi

gökyüzüm sen ol birtanem günes teninde batsin
    birakip gidersem seni yagmurlar canimi alsin

sen su kirlarim toprak kokusu
    gel ölümlensin kaybetme korkusu
    gel atma bizi cok uzaklara
    gel uyanmadan hasretin uykusu

gökyüzüm sen ol birtanem günes teninde batsin
    birakip gidersem seni yagmurlar canimi alsin

İntizar-gökyüzüm sen ol birtanem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen şad ol!

sen şad ol!

Görünce iradem gitti elimden, Çıkıverdi hemen şunlar dilimden: Üstadım, bayramınız mübarek olsun, Mevlâ seni her beladan korusun! Hiç bir an solmasın, nur-i cemâlin! Artırsın daima, Hudâ kemâlin! Her zaman mübarek gönlün olsun şâd! Mühim değil, kölen etse de feryâd. Çok şükür ki, seni gördüm ey şahım, Sohbetini nasip etti Allah’ım. Bundan sonra ölürsem de gam yemem, Şu dünyada murat...
  2. sen oldum

sen oldum

Sustukça sen oldum,sen oldukça kendime kaldım,seni buldum. Cezasının ne zaman biteceğini bir hükümlüydüm sende.. Aşkı taşımak tek özgürlüğüm oldu anlamalısın. Bende kendini üretirken yokluğunu aynı boyuta taşımasaydın keşke.. Sen yoksan olmayacaksan ben hangi kimlikle kalkarım ayağa hiç düşündün mü? Yığılıp kaldığım her yerde yokluğun çöküyor gözlerime.. Hayalinle kalmak seni...
  3. BiRTaNeMe

BiRTaNeMe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş