gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İntizar-gör kalbim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

harcadı her seferde bu densiz yurtsuz yürek gururumu yere vurdu yere vurdu buna bir dur demek gerek
    harcadı her seferde bu densiz yurtsuz yürek
    gururumu yere vurdu yere vurdu
    buna bir dur demek gerek

bir tek bana mahsun değil bu kalbim
    gözü kalmış günahlarda zor halin
    bir kötünün eline düş gör kalbim
    aşk o zaman neimişte bil kalbim

buna bir dur demek gerek
    buna bir dur demek gerek

bir tek bana mahsun değil bu kalbim
    gözü kalmış günahlarda zor halin
    bir kötünün eline düş gör kalbim
    aşk o zaman neimişte bil kalbim

İntizar-gör kalbim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beklemek intizarımdır...

beklemek intizarımdır...

Kapatıp gözlerimi sensizliği yazıyorum ezberden, gökler sağnak sağnak yalnızlık yağdırırken üstüme, ben içimde bulutlar biriktiriyorum müzmin kavgalarıma... Sana kavgalar büyütüyorum İstanbul, boşalan sevda sokaklarında... Sana kahırlar biriktiriyorum İstanbul, bir ah'la devriliyor üstüme hasret kentleri... Çilesi hayat olan bir cezayı çekiyorum müebbet, söylesene ne zaman çıkar af ölüme? Sana...
  2. İntizar-aldanırım

İntizar-aldanırım

Başı boş sevdalar tesadüf olmuş Kendini arayan bende bulmuş x 2 Ya ben kendimi kimden sorayım Ya ben kendimi nerden bulayım [Nakarat] Aldanırım aldatamam üzülsemde kimseyi aldatamam Aldanırım of aldatamam üzülsemde kimseyi aldatamam Kalbimin efendisi ben olamadım Aklım düştü boyumdan tutamadım x 2 Ya ben aklımı nerde bulayım Ya ben kalbimi kimden çalayım [Nakarat] Oldum olası mahçup gözlerin,...
  3. İntizar-gülüm

İntizar-gülüm

intizar seninim gülüm Günes Dogmadi Bugün Yattigin Yere Toprak Örttü Üstünü Üsüme Gülüm Nefesim Nefesinle Sözlendi Coktan Hergün Yanindayim, Özleme Gülüm Anladim Dönmezsin Geri Bu Defa Isyan Mi Edeyim, Söyle Allah'a Kalbimi Ebedi Kapattim Aska Yalnizca Seninim, Seninim Gülüm Tenime Harami Degdirmem Inan Basini Ellere Egdirmem Gülüm Gittigin Yerlerde Sen Rahat Uyu Yalnızca Seninim, Seninim Gülüm
  4. İntizar-gitme

İntizar-gitme

intizar güneş her yerden doğar intizar gitme diyorum sana güneş heryerden doğar gitme gülüm Yüzüme karşı söyle herşeyi Gideceksen eger haberim olsun İçine atma niyetlerini Ayrılıgın bari onurlu olsun Günes her yerden dogar Görmesını bılmedın yaaar Ben canımı verirdim sana Sevmesini bilmedin yaaar Yinede Gitme diyorum sana gitme Gitme diyorum sana Bogazıma kadar battım askına Beni...
  5. Sata göre kalp atışı kaçıncı hafta başlar

Sata göre kalp atışı kaçıncı hafta başlar

Arkadaşlarım Sat tarihime göre bebeğimin kalp atışını ne zaman görebilirim. Yani ilk gebelik belirtilerin var dedi doktor eşimle gitti ve kesinlikle hamile olduğum ortaya çıktı çok şükür acaba ben bebeğimin kalp atışını ne zaman duyabilirim. Çok heyecanlıyım çoooooooooooooook :)

Sayfayı Paylaş