gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İntizar-gülüm

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

intizar seninim gülüm Günes Dogmadi Bugün Yattigin Yere Toprak Örttü Üstünü Üsüme Gülüm
    Nefesim Nefesinle Sözlendi Coktan
    Hergün Yanindayim, Özleme Gülüm

Anladim Dönmezsin Geri Bu Defa
    Isyan Mi Edeyim, Söyle Allah'a
    Kalbimi Ebedi Kapattim Aska
    Yalnizca Seninim, Seninim Gülüm

Tenime Harami Degdirmem Inan
    Basini Ellere Egdirmem Gülüm
    Gittigin Yerlerde Sen Rahat Uyu
    Yalnızca Seninim, Seninim Gülüm

İntizar-gülüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. intizar etmek

intizar etmek

Ibn-i Sirin (RA) demistir ki: Bir seye intizar edildigini görmek, keder ve gamdir, îyi bir seye intizar edildigini görmekte beis yoktur. Fena bir seye intizar hayir degildir. Bazi rüya tabircileri, bir ise intizar eyledigini gören, uzun emel sahibi olur, demislerdir
  2. Nilüfer - İntizar

Nilüfer - İntizar

sakın bir söz söyleme nota intizar notası intizar nota notaları tab Sakın bir söz söyleme Yüzüme bakma sakın Sesini duyan olur Sana göz koyan olur Düşmanımdır seni kim Bulursa cana yakın Annen bile okşasa Benim bağrım kan olur Dilerim tanrıdan ki Sana açık kucaklar Bir daha kapanmadan Kara toprakla dolsun Kan tükürsün adını Bensiz anan dudaklar Sana benim gözümle Bakan gözler kör olsun
  3. beklemek intizarımdır...

beklemek intizarımdır...

Kapatıp gözlerimi sensizliği yazıyorum ezberden, gökler sağnak sağnak yalnızlık yağdırırken üstüme, ben içimde bulutlar biriktiriyorum müzmin kavgalarıma... Sana kavgalar büyütüyorum İstanbul, boşalan sevda sokaklarında... Sana kahırlar biriktiriyorum İstanbul, bir ah'la devriliyor üstüme hasret kentleri... Çilesi hayat olan bir cezayı çekiyorum müebbet, söylesene ne zaman çıkar af ölüme? Sana...
  4. İntizar-aldanırım

İntizar-aldanırım

Başı boş sevdalar tesadüf olmuş Kendini arayan bende bulmuş x 2 Ya ben kendimi kimden sorayım Ya ben kendimi nerden bulayım [Nakarat] Aldanırım aldatamam üzülsemde kimseyi aldatamam Aldanırım of aldatamam üzülsemde kimseyi aldatamam Kalbimin efendisi ben olamadım Aklım düştü boyumdan tutamadım x 2 Ya ben aklımı nerde bulayım Ya ben kalbimi kimden çalayım [Nakarat] Oldum olası mahçup gözlerin,...
  5. İntizar-gitme

İntizar-gitme

intizar güneş her yerden doğar intizar gitme diyorum sana güneş heryerden doğar gitme gülüm Yüzüme karşı söyle herşeyi Gideceksen eger haberim olsun İçine atma niyetlerini Ayrılıgın bari onurlu olsun Günes her yerden dogar Görmesını bılmedın yaaar Ben canımı verirdim sana Sevmesini bilmedin yaaar Yinede Gitme diyorum sana gitme Gitme diyorum sana Bogazıma kadar battım askına Beni...

Sayfayı Paylaş