gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İntizar - Ömrüm Senindir - 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

intizar resmi sitesi intizar resmi web sitesi intizarın resimleri Romantik müziğin güzel seslerinden biri olan İntizar dan bomba gibi bir albüm daha müzikseverlerle buluştu
    Albümü henüz dinlemedim ama İntizarın genelde tüm duygusal parçalarını severim o yüzden eminim ki bu albümde de daha önceki albümlerini aratmayacak bir başarı yakalayacaktır
    [​IMG][​IMG]

Albüm ile ilgili tanıtıma geçiyorum

Albüm İçeriği
    Intizar - 01.Nerde Olsan Gelirim
    Intizar - 02.Büyük İnsan
    Intizar - 03.Sen Olmasan
    Intizar - 04.Bu Gece Beni Düşün
    Intizar - 05.Ben Değilim
    Intizar - 06.Sarayburnunda Aşk
    Intizar - 07.Ölünmüyor
    Intizar - 08.Bir Damlacık Canım Var
    Intizar - 09.Aynalar
    Intizar - 10.Dua
    Intizar - 11.Benim Bir Sevdiğim Var
    Intizar - 12.Gitme Dayanamam
    Intizar - 13.Sırat
    Intizar - 14.Akıllı Deli
    Intizar - 15.Yaza Yaza

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok severim sesini. gerçek bir sanatçı
    aynı zamanda öğretmen olduğunu biliyorum

İntizar - Ömrüm Senindir - 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beklemek intizarımdır...

beklemek intizarımdır...

Kapatıp gözlerimi sensizliği yazıyorum ezberden, gökler sağnak sağnak yalnızlık yağdırırken üstüme, ben içimde bulutlar biriktiriyorum müzmin kavgalarıma... Sana kavgalar büyütüyorum İstanbul, boşalan sevda sokaklarında... Sana kahırlar biriktiriyorum İstanbul, bir ah'la devriliyor üstüme hasret kentleri... Çilesi hayat olan bir cezayı çekiyorum müebbet, söylesene ne zaman çıkar af ölüme? Sana...
  2. İntizar-ah senin küsmelerin

İntizar-ah senin küsmelerin

ah senin küsmelerin Yuva bilmez kuslar gördüm, Bahar bilmez kislar gördüm. Kar altinda kalmi$ bütün a$klar, Yüregim üzgün, acim zamansiz Yar beni anlamaz dinsiz imansiz. Aaah senin küsmelerin boynumu bükmelerin, Habersiz gitmelerin yetmezmi..yetmezmi..yetmezmi.. Yuva bilmez kuslar gördüm, Bahar bilmez kislar gördöm. Kar altinda kalmis bütün a$klar, Yüregim üzgün, acim zamansiz, yar beni...
  3. İntizar-aldanırım

İntizar-aldanırım

Başı boş sevdalar tesadüf olmuş Kendini arayan bende bulmuş x 2 Ya ben kendimi kimden sorayım Ya ben kendimi nerden bulayım [Nakarat] Aldanırım aldatamam üzülsemde kimseyi aldatamam Aldanırım of aldatamam üzülsemde kimseyi aldatamam Kalbimin efendisi ben olamadım Aklım düştü boyumdan tutamadım x 2 Ya ben aklımı nerde bulayım Ya ben kalbimi kimden çalayım [Nakarat] Oldum olası mahçup gözlerin,...
  4. İntizar-gülüm

İntizar-gülüm

intizar seninim gülüm Günes Dogmadi Bugün Yattigin Yere Toprak Örttü Üstünü Üsüme Gülüm Nefesim Nefesinle Sözlendi Coktan Hergün Yanindayim, Özleme Gülüm Anladim Dönmezsin Geri Bu Defa Isyan Mi Edeyim, Söyle Allah'a Kalbimi Ebedi Kapattim Aska Yalnizca Seninim, Seninim Gülüm Tenime Harami Degdirmem Inan Basini Ellere Egdirmem Gülüm Gittigin Yerlerde Sen Rahat Uyu Yalnızca Seninim, Seninim Gülüm
  5. İntizar-gitme

İntizar-gitme

intizar güneş her yerden doğar intizar gitme diyorum sana güneş heryerden doğar gitme gülüm Yüzüme karşı söyle herşeyi Gideceksen eger haberim olsun İçine atma niyetlerini Ayrılıgın bari onurlu olsun Günes her yerden dogar Görmesını bılmedın yaaar Ben canımı verirdim sana Sevmesini bilmedin yaaar Yinede Gitme diyorum sana gitme Gitme diyorum sana Bogazıma kadar battım askına Beni...

Sayfayı Paylaş