gebe
  1. dumangözlü

dumangözlü Forum Okuru

ip atlayarak zayıflayanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında dumangözlü tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar aranızda ip atlayarak kilo veren varmı ip atlayarak zayıflamak mümkünmü spor salonuna gitmek için hem bütçem müsait değil hemde küçük bebeğimi bırakacak kimsem yok bende evde çalışmak istedim ip atlayarak kilo verilebilir diye biliyorum sizcede öylemi

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    selam dumangözlü ip atlamak boksör ve tüm dövüş sporcularının ilk yaptığı egzersizdir,çünkü bu spor dallarında kilo şartı vardır. Yalnız ip atlamak evet zayıflatıyor ama kalbiniz buna ne kdr dayanıklı önce sağlığınızdan emin olmanız gerekli ,step hareketlerini internetten bakmanızı ve bir step tahtası temin etmenizide öneririm.Sağlıklı günler.

ip atlayarak zayıflayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Satır Atlayarak Okuyun

Satır Atlayarak Okuyun

Bill Clinton; Türkiye bizim her zaman dostumuz olan bir ülkedir. Hep onurlu ve bizimle eşit olmak istemiştir, bunu biliyoruz. Çıkarlarımız her şey demek değil. Dünya barışının sürekliliği için Türkiye'yi de diğer yoksul ülkeleri de dostça selamlıyoruz. Bu yolda tum birikimimizi kullanmak zorundayız. Türkiye bizim kö- tu ve iyi günde müttefikimizdi, bir nevi ai- lemizdir....
  2. elma sirkesi içerek zayıflayanlar

elma sirkesi içerek zayıflayanlar

zayıflayanlar elma sirkesi ile zayıflayanlar elma sirkesi ile zayıflayanların yorumları zayıflayanların yorumları sirkesiyle Elma sirkesi zayıflama konusunda sizin yeni trendiniz olacak.Uzmanların da desteklediği elma sirkesi ile hızla ve kararlılıkla yağ yakmak ve yakılan yağları vücuttan atmak mümkün. Peki zayıflama içeceği ile kullanılan elma sirkesi nasıl hazırlanılır ve kullanılır ? Her...
  3. İp Atlayarak Kilo Verin...

İp Atlayarak Kilo Verin...

İp Atlayarak Kolayca Kilo Verin! Günde sadece 15 dakikanızı ayırın, birkaç haftada farkı rahatlıkla hissedin... çocuklar, boksörler ve güreşçilerin ortak özellikleri nedir diye sorsak, cevabınız üzerinde biraz düşündükten sonra 'ip atlamak' olurdu herhalde. Vücudumuzdaki neredeyse tüm kasları çalıştırmamızı sağlayan bu egzersiz hareketi ile saatte neredeyse 650 kalori harcayabilmek...
  4. eliptik bisiklet kullanıp zayıflayanlar

eliptik bisiklet kullanıp zayıflayanlar

selam kilo vermek istiyorum bir arkadaşımdan duydum eliptik bisikletmi ne varmış onla kilo vermek mümkün oluyormuş aranızda bununla ilgili bilgisi olan varmı yada eliptik bisiklet kullanıp zayıflayan varsa olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum
  5. Tokluk kemeriyle zayıflayanlar varmı?

Tokluk kemeriyle zayıflayanlar varmı?

tokluk kemeri nedir,tokluk kemeri ne işe yarar,tokluk kemeriyle zayıflamak mümkünmü,tokluk kemeri hakkında bilgiler İnsanlığın ufku ve O'nun tarafından bir an görülen ve O'nu bir an görenler, açlıklarını hissetmemek için midelerinin üzerine taş bağlarlarmış. Ne enteresan değil mi? Az yemek ve acıkmamak için yapılan bir uygulama… Bir hekim olarak bunu düşündüm, bunu tıbbî olarak acaba nasıl...

Sayfayı Paylaş