gebe
  1. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ip perde modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında yarennnnnnn tarafından paylaşıldı.

Yeni çıkan ip perde modellerine bayılıyorum kızlar. Hani bebişler için pek iyi olmuyor merak ediyorlar ellerine doluyorlar ama görüntüleri gerçekten süper :) Şimdi sizler için seçtiğim bir kaç tanesini vereyim istiyorum.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlık canımmm hamişimmm :kiss:

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

bu gayet güzel hemde farklı :tik:

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğeniyorum bunları

ip perde modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten perde Modelleri

Sakallı İpten perde Modelleri

Kirpi İpten Tül örnekleri Sakallı İpten perde Modelleri Son yılların örgü trendleri arasında modao lan sakallı ipler, örgü giyim modellerinin yanı sıra örgü ev modellerine kadar uygulanmaya başladı Melek'lerim. Biz de sizlere çok şık sakallı ipten perde modellerini sunmak istedik Melek'ler.
  2. Kirpi İpten Perde Yapımı

Kirpi İpten Perde Yapımı

Kirpi İpten Perde Yapımı nasıl oluytor arkadaşalr lütfen bana bu konuda teknik bilgileri için yardımcı olun ya da modeller sunun
  3. Sakallı İpten Perde Modelleri 2014

Sakallı İpten Perde Modelleri 2014

sakallı ipten perde, sakallı ipten perde örgü modelleri, sakallı ipten perde modeli Sevgili melekler, sakallı ipler önceleri sadece kazaklarımızın yağımında kullanılıyordu. Ancak marifetli hanımların öngörüsü ve zevki sayesinde sakallı ipler kazaktan, şaldan başka şeylerin yapımında da kullanılmaya başladılar. Bunların ilk örneği banyo paspasları ve yolluklar oldu. Birbirinden renkli ve...
  4. Modern İp Perde Modelleri

Modern İp Perde Modelleri

Yeni Sezon İp Perde Modelleri 2014 İp Perde Modelleri Farklı İp Perde Modelleri 2014 yılı içinde dekorasyon değişiminizi perdelerden yana mı kullanmak istiyorsunuz? Yatak odalarınızda, salonlarınızda, mutfaklarınızda, çocuk odalarınızda birbirinden farklı ip perde modelleri ile yepyeni görünümler yakalamak ister misiniz? Renkli ve görünüm farklılığı ile tüm beğenileri üzerine toplayacak bu...
  5. İp perde modelleri ile gelen dekoratiflik

İp perde modelleri ile gelen dekoratiflik

İp perde modelleri perde kullanımı gerçekleştirip oda dekorasyonlarını da estetiksel bir şekilde dekore etmek istemez misiniz? Odalarınızda görünüm farklılığı edinmenizde önemli rolü bulunan ip perdeler dekorasyonlarınızda çığır açıcı değişim rüzgarları estirmenize yardımcı olacak dekor ürünleri arasında yer almaktadır. ip perde modelleri ile oda görünümlerinizi son trend modaya uygun perde...

Sayfayı Paylaş