gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ipad Kullanıcıları İçin Kablolu İnternete Bağlanılır mı Sorusunun Cevabı

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İpad İle Kablolu İnternet Kullanılırmı

İpad İle Kablolu İnternet Bağlantısı Kullanılır mı

Ipad İle Kablosuz İnternete bağlanma konusunda verdiğimiz bilgilerin ardından bu sayfamızda da İpad İle Kablolu İnternet Kullanılırmı diye merak eden meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz için İpad İle Kablolu İnternet Bağlantısı Kullanılır mı sorusunun cevabını sayfamızda paylaşıyoruz...

İnternet bağlantısı hiç kuşkusuz bir iPad’in olmazsa olmazı. Cihazdan internete bağlanmak için iki seçenek var. Biri Wi-Fi diğeri cep telefonu şebekesi (3G, EDGE). Cihazın Wi-Fi destekli modeli diğerine göre daha ucuz. Her iki teknolojiyi destekleyen modelde ise kullanıcılar istediği seçenekten internete bağlanabiliyor.

iPad’i Wi-Fi bağlantısından kullananların direkt olarak ilgili bağlantı noktasından (ev, ofis, kafe) bağlanması gerekiyor.

Cep telefonu şebekesinden internet bağlantısı için ise bir operatörden mini SIM kart alınması şart. Cep’te kullanılan SIM kartların daha küçük boyutlu versiyonu operatörler tarafından satılıyor. Burada da abonenin yeni bir hat açtırmasında fayda var. Çünkü mevcut telefon numarasının kopya olarak mini SIM kartı alındığında sorun yaşanıyor. Kullanıcı herhangi bir cihazı aktif ettiğinde diğerinin iletişimi kesiliyor.

Alınacak olan mini SIM, cihazın yan tarafındaki bölüme yerleştiriliyor. Bu bölüm kutunun içinden çıkan iğne ile açılıyor. Herhangi bir toplu iğne de bu işlevi görüyor.

Ipad Kullanıcıları İçin Kablolu İnternete Bağlanılır mı Sorusunun Cevabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağLadın mı sorusuna aLternatif cevapLar..(:

ağLadın mı sorusuna aLternatif cevapLar..(:

ağladın mı sen? + yok sen bu soruyu sor diye gözüme parmağımı soktum - ağladın mı sen? - yok, dikkat çekmeye çalışıyorum. -?! +evet -ağladın mı sen? ahöö abi replikler karıştı yaa. - ağladın mı sen? * evet.göze iyi geliyormuş. - ağladın mı sen? + aslında hayır. ağlarsam yüzümün alacağı hale bakıyordum. - ağladın mı sen ? + evet ağladım, zamanında çok ağladım. ama artık o acı günler...
  2. Uzun süren adet kanaması hakkında sorularımı cevaplar mısınız

Uzun süren adet kanaması hakkında sorularımı cevaplar mısınız

Kızlar benim adetim çok uzun sürüyor, yaklaşık 8-10 gün kadar, bu durumu arkadaşlara sorduğumda ise yumurtalarımın kaliteli olduğunu söylüyor böyle bir durum var mı ? Yani bu uzun sürme durumuna takmalı mıyım ? Bir hastalık vs olabilir mi arkadaşlarım bu ?
  3. Ciltte ki Gözenekler Sıkılaşır mı Sorusunun Cevabı ..

Ciltte ki Gözenekler Sıkılaşır mı Sorusunun Cevabı ..

gözenekler sıkılaşır mı ciltte ki gözenekleri sıkılaştırmak için Sevgili melekler, dış ortamla direk temas halinde bulunan cildimizde ki gözenekler tüm kiri ve yağı sünger gibi emer. Bunun sonucunda da eğer yağlı ve sorunlu bir cildimiz varsa akne ve siyah noktalar kaçınılmazdır. Cilt gözeneklerimizi küçültmekse aslında mümkün değil. Ancak düzenli bakımla daha da büyümelerini ve cildimizin...
  4. Ipad Kullanıcıları İçin Kablosuz Ağa Bağlanma İle İlgili Tüm Bilgiler

Ipad Kullanıcıları İçin Kablosuz Ağa Bağlanma İle İlgili Tüm Bilgiler

İpad İle Kablosuz Ağa Bağlanma Çözüm İpad İle Kablosuz Ağa Nasıl Bağlanılır Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz bir önce ki konumuzda sizlerle ipadle internete nasıl bağlanılacağı konusunda bilgiler paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise İpad İle Kablosuz Ağa Nasıl Bağlanılır ayrıntılarıyla yer vereceğiz... İpad ile kablosuz ağa bağlanmak oldukça kolaydır. Öncelikle...
  5. Sirkeyle Zayıflanır mı Sorusunun Cevabı...

Sirkeyle Zayıflanır mı Sorusunun Cevabı...

Bu konu; sigarayla zayıflanır mı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, keskin kokusu ve tadı sebebiyle pek çok kişi sirkeden hoşlanmaz. Oysa sirkenin insan sağlığına pek çok faydası var. Son zamanlarda halk arasında hızla yayılan bir konu da özellikle sabahları içilen sirkenin zayıflatıp zayıflatmadığı. Bu konumuzda sizlere Uzman Diyetisyen Işın Sayın 'ın sirkenin zayıflatma...

Sayfayı Paylaş