gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ipad'e Ios 5 İşletim Sistemi Nasıl Yüklenir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İpade İos 5 Yükleme Anlatımı
    İpade İos 5 Nasıl Yüklenir

Sevgili melekler, artık herkesin elinde olan ve gittikçe yaygınlaşmaya devam eden Ipad'e İos 5 Nasıl Yüklenir merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için İpade İos 5 Yükleme Anlatımı bu sayfamızda melekler....

İpad İos 5 son sürümünü geçtiğimiz günlerde yayınladı. İos 5'i yüklemenin diğer güncelleştirmeleri yüklemekle arasında bir fark yoktur.

Bunun için:

İpad'inizi bilgisayarınıza bağlayıp, İtunes programını açmanız ve güncelleştirmeleri denetle seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli.

Ipad'e Ios 5 İşletim Sistemi Nasıl Yüklenir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mİllİ İŞletİm Sİstemİ 2008'e Hazirlaniyor

Mİllİ İŞletİm Sİstemİ 2008'e Hazirlaniyor

milli işletim sistemi ''MİLLİ İŞLETİM SİSTEMİ'' 2008'E HAZIRLANIYOR TÜBİTAK'ın geliştirdiği ücretsiz bilgisayar işletim sistemi Pardus'un 2008 sürümü için hazırlıkların sürdüğü bildirildi İşletim sistemini geliştiren ekibin başkanı TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsünden (UEKAE) Doç. Dr. Erkan Tekman, yaptığı açıklamada, 2003 yılı başında başlatılan ''e-dönüşüm...
  2. Uzaktaki işletim sistemi!

Uzaktaki işletim sistemi!

Cloudo: İnternetteki işletim sisteminiz. Bir işletim sistemi düşünün; Windows gibi ama sadece internet üzerinden kullanılıyor. İşte Cloudo. Son zamanların en tartışılan ve en heyecan verici konularından biri olan cloud computing, yani sisteminizdeki her şeyin bilgisayarınızda değil, internet üzerinde tutulması pek çok kişi için bugün halen bir bilim kurgu konusu. Fakat İsveçli yeni kurulan...
  3. Koca işletim sistemi

Koca işletim sistemi

Sevgili melekler, Çağımız teknolojide çığır açtı. Kocalarımızı,sevgililerimizi pc yoluyla idare edebileceğiz... Bakalım nasıl olacak bu iş...... Sayın Teknik Servis Yetkilisi, Geçen yıl aldığım 'Erkek Arkadaş 5.0' programını 'Koca 1.0' seviyesine yükselttim. Ama tüm sistem performanslarında bir yavaşlama söz konusu. Özellikle 'ErkekArkadaş 5.0' bölümünde bulunan 'Çiçek 8.0' ve 'Mum...
  4. pm nasıl yüklenir

pm nasıl yüklenir

bende takı yarışmasına katılmak istiyorum ama resmin nasıl yükleniceğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
  5. Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir lütfen bu konuda bana bilgi verin ve yardımcı olun kızlar.

Sayfayı Paylaş