gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ipade oyun yüklemek istiyorum yardımmmmmmmmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ipadime oyun yüklemek istiyorum nasıl yapacam işte onu bilmiyorum yardım edermisinizzzzz :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    iPhone'un ana menüsünde bulunan App Store ikonundan veya bilgisayarınıza iTunes kurduktan sonra ulaşabileceğiniz, gelirini Apple ve yazılım geliştiricilerin paylaştığı, uygulama mağazası ile iPhone'a özel geliştirilen ücretli veya ücretsiz bir çok program yükleyebilirsiniz .
    Bilgisayarınızda iTunes üzerinden yükleme yapabilirsiniz. İstediğiniz uygulamaları seçtikten sonra , iTunes'da Applications bölümü üzerinden iPhone'a aktarılmasını sağlayabilirsiniz .Ayrıca iTunes mağazasında bulunan binlerce oyun ve programa, dilerseniz kredi kartınız ile hesap oluşturarak , dilerseniz mağazamızdan kullanıma hazır ve indirimli hesap satın alarak ulaşabilirsiniz. iPhone 2G kullanıyorsanız bu uygulamaları yükleyebilmeniz için yazılım versiyonu 2.0 ve üstü olmalıdır . Bu durumda servislerimizden hizmet alarak güvenli bir şekilde en yeni yazılım versiyonuna sahip olabilirsiniz .

ipade oyun yüklemek istiyorum yardımmmmmmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resim yüklemek istiyorum

resim yüklemek istiyorum

Arkadaşlar ben paylaşımcı melek oldum nasıl resim yükleyebilirim
  2. Acil yardımmmmmmmmm

Acil yardımmmmmmmmm

ali osman koyuncuoğlu Arkadaşlar merhabalar , 1 buçuk yıllık evliliğim var.Bikaç Özel hastahaneye gittim İlişki sırasında kasılma ve ağrılarım oluyo.VAGİNUSMUS olduğunu ve tedavi yöntemi olarak Saçma Sapan şeyler önerdiler.Bir bebek sahibi olmak istiyoruz.Bu konuda tedavi alan ve önerebilicek doktor bilen tedavi merkezi bilen varmı ? Aşılama yöntemiyle bebek sahibi olmak istiyoruz. Bana...
  3. Avatar Yüklemek İstiyorum Diyen Yeni Üyelerimiz ( Hareketli Kadın Avatarları )

Avatar Yüklemek İstiyorum Diyen Yeni Üyelerimiz ( Hareketli Kadın Avatarları )

Selamlar öncelikle aramıza hoş geldiniz. Avatarınız yok ise hemen aşağıdaki linke tıklayarak orada görmüş olduğunuz kadın avatarlarından herhangi birini kendinize yükleyebilirsiniz. Öncelikle resmi seçiyorsunuz ve profil ayarlarından yükleme yapıyorsunuz arkadaşlarım hepsi bu kadar. Ben resimleride biraz buraya ekleyeyim. KULLANABİLECEĞİNİZ AVATARLARDAN ÖRNEKLER dİĞER...
  4. İpade Nasıl Oyun Yüklenir Öğrenmek İsteyenler Buraya

İpade Nasıl Oyun Yüklenir Öğrenmek İsteyenler Buraya

İpade Oyun Yükleme Oyun Nasıl Yüklenir İpade Sevgili melekler, ipad hayatımıza çok hızlı bir giriş yaptı ve yavaş yavaş da yayılmaya devam ediyor. Bir önce ki konumuzda ipade pdf atma hakkında bilgiler vermiştik sizlere. Bu sayfamızda da İpade Oyun Yükleme nasıl olur anlatmaya çalışacağız... İpad'e oyun yüklemek için; Apple Store'a girin ve istediğiniz oyunu önce bilgisayarınıza...
  5. oyun oynamak istiyorum da

oyun oynamak istiyorum da

günaydın herkese arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve oyun oynamak istiyorun ama linki açamıyorum teşekkürlerconcon

Sayfayı Paylaş