gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ipade Yüklenen Uygulamalardan Virüz Bulaşır mı ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İpad e Virus Girermi

İpad e Virus Bulaşırmı

Son zamanda kullanımı hayli yaygınlaşan ipadden müzik dinleyebiliyor ve facebook uygulamasıyla arkadaşlarınızla iletişiminizi koparmamış oluyorsunuz. Tabi akıllara şu soru geliyor, bu kadar uygulamayı içinde barındırabilen İpad e Virus Bulaşırmı ? Bilgisayar ve telefonlarda da olduğu gibi İpad e Virus Girermi sorusunun cevabını aşağıda ki makaleden hep birlikte öğreniyoruz...

iPad kullanıcılarının dikkat etmesi gerekiyor çünkü İpadlarınıza virüs girmiş olabilir.

iPad kullanıcıları tehlikede. Karşılarında akıllı bir virüs var. Kendini iTunes'den gelen bir güncelleme içeriği olarak tanıtan e-postanın aslında bir virüs olduğu bildirildi.e-posta içeriğinde iPad'inizin özellikleri güncellenecek, güvenliği artacak ve daha performanslı çalışacak gibi bilgiler yer alıyor. Eğer E-posta içinde yer alan sahte güncelleme uzantısına tıklanırsa tüm kişisel bilgiler virüs tarafından okunuyor.

Virüsün adı Backdoor.Bifrose.AADY. Virüs, internet explorer.exe dosyasına bulaşarak gizlice çalışıyor. Bu açık dolayısıyla virüsü yayanlar istedikleri zaman iPad'in kontrolünü ele geçirebiliyor.

Ipade Yüklenen Uygulamalardan Virüz Bulaşır mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aids nedir nasıl bulaşır

Aids nedir nasıl bulaşır

aids olduğumu nasıl anlarım Aids HIV Nedir Ve Nasıl Bulaşır? HIV kelimesinin açılımı Human Immunodeficiency Virüs'tür (İnsanların Bağışıklık Sisteminin Çökmesine Neden Olan Virüs). Bu ifade, bağışıklık sisteminin zayıflamasına yol açabilen bir virüs anlamına gelmektedir. Bağışıklık sisteminiz normalde, sizi bakteri ve virüs gibi mikroplardan korur. HIV, vücut sıvıları yoluyla bulaşır. HIV...
  2. Aynı evde yaşayan kişilerde hepatit c var ise bulaşır mı?

Aynı evde yaşayan kişilerde hepatit c var ise bulaşır mı?

hepatit c bulaşıcımıdır hepatit c bulaşırmı bulaşıcımı öpüşmeyle bulaşırmı bulaşıcı mıdır AYNI EVDE YAŞAYAN KİŞİLERDE HEPATİT C VAR İSE BULAŞIR MI? Bu çok sık görülen bir durum değildir. ancak aynı kaşık, çatal ve bardağı paylaşmak bulaşma açısından riski son derece artırır. Önemli olan bu saydığımız eşyaları paylaşmamaktır. Bunların dışında aynı evde yaşamak bulaşma açısından yüksek risk...
  3. Facebook Yüklenen Resimleri Silmiyor!

Facebook Yüklenen Resimleri Silmiyor!

facebook silinen resimler facebook silinen fotoğraflar facebook fotoğraf silme Son günlerde özellikle facebookun zaman tüneli uygulamasıyla ilgili şikayetler artarak devam ederken, facebookun yaptığı bir açıklama kullanıcıları huzursuz etti. Haber aynen şöyle; Ars Technica sitesinin geçtiğimiz hafta değindiği konu üzerine, Fecebook Cuma günü bir açıklama yaparak, “kullanıcıların...
  4. Serbest kıyafet yönetmeliği uygulamasında ailelere maddi yardım yapılacak mı?

Serbest kıyafet yönetmeliği uygulamasında ailelere maddi yardım yapılacak mı?

Ben ardı ardına aklıma takılanları soruyorum kusura bakmayın soru işaretleri var kafamızda. Serbest kıyafet yönetmeliği uygulanırken ailelere maddi yardım yapılacak mı acaba ?
  5. Tüp bebek uygulamasında yaş sınırı var mıdır?

Tüp bebek uygulamasında yaş sınırı var mıdır?

tüp bebek tedavisi ve yaş sınırı,tüp bebek tedavisinde yaş sınırı kaç olmalı,kadının yaşı tüp bebek başarısını etkilermi,tüp bebek tedavisinde kadının yaşı hakkında bilgiler Kadın adetinin 3. gününde yapılan hormon testleri ve ultrasonografide görülen yumurtalık kapasitesi yumurtalık fonksiyonlarının uygun olduğunu gösterir ise 45 yaşına kadar tüp bebek işlemi uygulanabilmektedir....

Sayfayı Paylaş