İpek açar ve Kayahan ninni şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye

kayahan ninni sözleri kayahan ninni şarkı sözü ipek acar annesi onu çok severmiş öpermiş uykudan uyanmış
    gülermiş bakarmış
    annesi onu çok öpermiş severmiş
    okula gidermiş yazarmış çizermiş
    babası onu çok öpermiş severmiş

annesi onu çok
    babası onu çok
    herkesler onu çok severmiş severmiş

annesinin yavrusu kuzusu pamuğu
    annesi ninni soyler
    can kuşu dinlermiş......

İpek açar ve Kayahan ninni şarkı sözü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var
  2. şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  3. Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri

Kayahan, 365 gün, şarkısı, şarkı sözleri, resmi, aradığınız herşey burda meleklerim... Kayahan yaptığı hiçbir çalışmayla sevenlerini bıktırmamıtır.yazdığı her söylediği şarkıda kendi öz benliğini yansıtmıştır.365 gün isimli eseri bir çok plak şirketiistemiştir buda bu şarkının ne kadar kaliteli olduğuu gösterir.işte sizler için meleklerim "365 gün" şarkısının sözleri. 365 GÜN...
  4. Günce Koral Eski Şarkı Şarkı Sözü

Günce Koral Eski Şarkı Şarkı Sözü Merhaba arkadaşlar Günce Koral Eski Şarkı Şarkı Sözlerini yazın bana sitenizde varsa link atın
  5. Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü

Suskunlar Dizisi 3.Bölüm Fragmanında çalan şarkı Nereden Bileceksiniz şarkı sözü Selam millet Suskunlar dizisini izlediyseniz Ahmet Kaya'nın şarkısı olan nereden bileceksiniz adlı şarkının sözlerini yazın lütfen.
  6. Günseli Deniz Eski Şarkı şarkı sözü

Günseli Deniz Eski Şarkı şarkı sözleri Günseli Deniz Eski Şarkı şarkısının sözü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Günseli Deniz'in Eski Şarkı adlı sevilen şarkısının sözlerini sizlerle ve bizi ziyaret eden tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Sensiz kaldım yarım kaldım Aslında çok çok pişmanım Umudum kaldı yarınlara Hiçbir anım sensiz değil Gerçekten sevdim bunu bil Çekip gittin...
  7. Rüzgar Pus şarkı sözü

Rüzgar Pus şarkı sözü de açın konunuzda seviniriz yani :)
  8. Yalan Dünya Bora Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözü 25 Mayıs da ki şarkı

Yalan Dünya Bora Aldırma Deli Gönlüm şarkı sözü 25 Mayıs da ki bölümde söylediği şarkının sözlerini yazar mısınız acaba?
  9. Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı

Selam arkadaşlar Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini bana yazar mısınız? Şimdiden Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözleri için çok tşk ederim.
  10. Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözü 4 Ağustos da ki şarkı sözü

merhaba arkadaşlar mümkünse bana Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözü 4 Ağustos da söylediği o şarkının sözlerini yazar mısınız

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kayahan ninni sözleri

,
  2. kayahan ipek açar ninni

,
  3. kayahan nınnı

,
  4. kayahan beste acar ninni,
  5. bebek ninnileri dinle kayahan,
  6. kayahan ipek acar uykudan uyanmış,
  7. bebek kokusu ninni sözleri,