gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ipek böceği

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Hayırlı iş, ödül, kazançtır. Çok iyidir.

ipek böceği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ipek

ipek

İpek ve ipekten mamül elbise kadın için dünya ve ahiret mutluluğuna, hayır ve menfaate; erkek için haram mala, takva ehli için hayır ve iyiliğe, İpek görmek makam ve mevki sahipleri için bir üst dereceye yahut menfaate, kulluk bilincinde olanlar için ahiiret saadetine, Beyaz ve açık renkli ipekler hayra, yeşil renk ipek her türlü hayir ve iyiliğe, koyu ve özellikle siyah renk ipek gam ve...
  2. Ağustos böceği

Ağustos böceği

Rüyada Agustos Böcegini görmek gönül ferahligina isaret eder.
  3. Böcek

Böcek

rüyada böcek ısırması rüyada sokması ısırması görmek sümüklü öldürmek öldürmek Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır. Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak...
  4. Orhan Gencebay - İpek Böceği

Orhan Gencebay - İpek Böceği

Gel gör beni ne hallere büründüm Kah bir böcek, kah kelebek göründüm İpek oldum bir kozada barındım Elindeyse kov başından kov beni,kov beni Diler isen kirmanında tel eyle Beğenirsen ak omzuna şal eyle Diliyorsan kirmanından tel eyle Beğenirsen ak omzuna şal eyle Yaşmak eyle duvak eyle tül eyle İncelt beni yücelt beni öv beni Seccade yap götür yatak odana Her secdede okşa beni sev beni Ara...
  5. İpek

İpek

İpek Çinliler tarafından keşfedilen ipeğin çok çeşidi bulunuyor. Perde, duvar kaplaması ve yastıklar için ideal.

Sayfayı Paylaş