İpek Mobilya'dan En Yeni Bazalar Konforlu Ortamlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
İpek Mobilya'dan En Yeni Bazalar Konforlu Ortamlar
Yatak odalarımız dinlenmek amacı ile yararlandığımız en özel ortamlar arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı görünümleri, konforları, kaliteleri, ekonomik bedelleri ile baza modelleri siz değerli kullanıcıların yatak odalarında kendini kanıtlarcasına senelerdir yer almaktadır. Yorucu bir günün ardından keyifli bir uyku geçirmeyi herkes ister. Bu sene bazamı değiştirip bende konforlu ortamlarda uyuma keyfini doyasıya yaşamak istiyorum diyorsanız İpek Mobilya ziyaretinde bulunarak kaliteli uykular geçireceğiniz baza modellerini inceleyebilirsiniz. Ben size aşağıya oniks ve zirkon baza modellerini ekledim. Bu bazlar İpek Mobilya'nın en yeni baza modelleri arasında yer almaktadır. Fiyat olarak kesenize uygun, çocuk kilidi bulunan, isteğe bağlı deri ve kumaş uygulaması yapılabilen, yatağın baza üstüne kaymasını engelleyici gömme havuzlu baza sistemi, yüksek basınçlı amörtisör sistemi, tek ya da çift kişilik seçeneklerinin yer aldığı modeller,çelik kostrüksiyonlu makas sistemi bazaların özellikleri arasında kendini göstermektedir. Zevkinize uygun rengi almak için hala neden bekliyorsunuz?

oniks baza.jpg

Oniks baza- 707,4 TL
zirkon baza.jpg

Zirkon baza- 654,3 TL

Geri