gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İpekyol 2011 kış modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ipekyol 2011 kış ipekyol 2011 kış modelleri kaban modelleri kaban İpekyol giyimin 2011 yepyeni kış koleksiyonundan sizler için seçmiş olduğum modelleri paylaşıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]ceketin modeline bittim

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
  4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    enallataki kaban harika :D:D

5. ecan0

ecan0 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsiiii çok guzel

6. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG]ben bunu çok begendim,ama hafta sonu ugur böcegi indirimini kaçırdım.ayın ilk cuma,cumartesi, pazar günü yeni sezon ürünler %50 indirimli oluyor,kızlar kaçırmayın,ben bu defa alışvertiş yapıcam .sizde indirimli alırsınız böylece.ben size yine haber veririm,melekler.

Son düzenleme: 14 Ekim 2010
  7. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
İpekyol 2011 kış modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İpekyol 2010-2011 Sonbahar Kış

İpekyol 2010-2011 Sonbahar Kış

ipekyol ipekyol 2010 2010 2011 2011 sonbahar kış sonbahar kış İpekyol, kumaşlarının şıklığı ve en önemlisi kumaşlarının kalitesiyle anılan bir marka. İpekyol markasını tercih eden bayanlar çok şanslılar çünkü birbirinden güzel kıyafetler var bu yıl. Günlük hayatta giyilebilecek kabanlar, etekler ve hırka altlarına giyebileceğimiz tişörtler mevcut :) Şimdi sizi bu güzel kıyafetlerle baş başa...
  2. 2011 kışı şapka modelleri

2011 kışı şapka modelleri

üçgen şapka modelleri kış şapka modelleri 2011 kış üçgen yapımı
  3. İpekyol 2011 Yaz Elbiseleri Modelleri

İpekyol 2011 Yaz Elbiseleri Modelleri

yaz elbiseleri ipekyol 2011 2011 yaz elbise modelleri ipekyol elbise modelleri İpekyol, 2011 koleksiyonu, yaz koleksiyonu, elbiseleri, modelleri, renkleri hakkında detaylı bilgiler Yazın gelmesiyle vitrinlerde birbirinden canlı ve cıvıl cıvıl renkleri görmeye başladık...İpekyol'un 2011 yazı için hazırladığı koleksiyonda soft renklerden oluşuyor.. İşte birbinden şık İpekyol 2011 yaz...
  4. İpekyol 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İpekyol 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu

ipekyol sonbahar kış modası modelleri koleksiyonu hakkında herşey burada. Kendi kulvarında hızlı ve emin adımlarla ilerleyen İpekyol, 2011 Sonbahar Kış koleksiyonuna oldukça iyi hazırlanmış. Birçok rakibini kıskandıracak kadar özel ve özenli bir çalışmanın ortaya çıkardığı bu harika koleksiyonda neler mi var? Kısa kollu hırkalardan tutun da pullu ceketlere ve hatta harika deri çantalara kadar...
  5. 2014 Kış İpekyol Ayakkabı ve Çanta Modelleri

2014 Kış İpekyol Ayakkabı ve Çanta Modelleri

ipekyol ayakkabı modelleri, ipekyol çanta modelleri, ipekyol ayakkabı ve çanta modelleri İpekyol kadını olmak bir ayrıcalıktır. Kaliteli çizgisinden asla ödün vermeyen İpekyol, her sezon senenin moda renklerini tasarımlarına yansıtarak şıklığına ve kaliteye önem veren bayanlarla buluşmaya devam ediyor. İpekyol, giyim ürünlerinin yanısıra ayakkabı ve çanta koleksiyonu ilede çok beğenilip...

Sayfayı Paylaş