gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

İpekyol İlkbahar-Yaz elbiseleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

ipekyol ajda pekkan en güzel,bayan elbiseler,yazlık elbise modelleri,elbisede moda, en güzel elbiselar,2011 ilk bahar yaz elbise modelleri, elbisede şıklık

ipekyol ilkbahar yaz koleksiyonu 2011de de çok şık.
    özelliklede elbise modellerin çok zarif olması. İpekyol elbise modellerinde özellikle beyaz simetri kesim, siyah kemer detayı ile harika bir elbise.

nese355 bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok güzeller, hepsini de çok beğendim :) Emeğine sağlık anamın kızı :)

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ohhhhhhhhh pöfürrr pöfüürrrrrrr hahaha

İpekyol İlkbahar-Yaz elbiseleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri

2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri

ipekyol 2011 ilkbahar yaz 2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri birbirinden şık ve rahat modellerden oluşuyor.Sizlere yepyeni koleksiyondan örneklerle başbaşa bırakıyorum.
  2. İpekyol İlkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu

İpekyol İlkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu

ipekyol 2011 ilkbahar yaz ipekyol 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu koleksiyonu İlkbahar mevsiminin yaklaşmasıyla bütün ünlümarkalar bahar sezonu için hazırladıkları koleksiyonları sergiliyorlar... İpekyol'da şüphesiz bahar ayları için en iyi hazırlanan markalardan... Bu koleksiyonda 70 lerden esinlenilmiş gibi hissediyorum. Pudra ve gri tonlarının kullanıldığı bu harika koleksiyonu Melekler...
  3. İpekyol 2011 İlkbahar&Yaz Koleksiyonu

İpekyol 2011 İlkbahar&Yaz Koleksiyonu

ipekyol 2011 ıpekyol 2011 ipekyol ajda pekkan ajda pekkan koleksiyonu Ünlü ve kaliteli markalardan İpekyol 2011 ilkbahar/yaz koleksiyonunu görücüye çıkardı.Kumaşlarının kalitesini modellerine de yansıtan İpekyolun bu yepyeni koleksiyonundan seçtiğim modelleri sizler için paylaşıyorum.
  4. İpekyol 2011 Yaz Elbiseleri Modelleri

İpekyol 2011 Yaz Elbiseleri Modelleri

yaz elbiseleri ipekyol 2011 2011 yaz elbise modelleri ipekyol elbise modelleri İpekyol, 2011 koleksiyonu, yaz koleksiyonu, elbiseleri, modelleri, renkleri hakkında detaylı bilgiler Yazın gelmesiyle vitrinlerde birbirinden canlı ve cıvıl cıvıl renkleri görmeye başladık...İpekyol'un 2011 yazı için hazırladığı koleksiyonda soft renklerden oluşuyor.. İşte birbinden şık İpekyol 2011 yaz...
  5. İpekyol 2011 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

İpekyol 2011 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

ipekyol ipekyol 2011 İpekyol yaz koleksiyonu, ipekyol 2011 ilkbahar koleksiyonu, ipekyol 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında detaylı bilgi alalım. İpekyol 2011 yaz ayları için oldukça şık bir kreasyon hazırlamış hanımlar. Sizlerin beğenisine sunuyoruz :)

Sayfayı Paylaş