gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone’da Geri Dönüşüm Kutusu

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İphone’da Geri Dönüşüm Kutusu varmı İphone silinen Resimleri geri yükleme

Merhaba Sevgili Melek'ler ve İphone’da Geri Dönüşüm Kutusu var mı diye merak eden misafirler, sizler için bu yqazımızda İphone’da silinen resimleri geri yükleme konusunda bilgiler aktaracağız.

Malesef İphone’da Geri Dönüşüm Kutusu yoktur.silinen dosyalarınızın hiçbir aslında silinmez uygulamalar iTunes ta saklanır.. Manuel olarak yükleyebilirsiniz. Kalan yedeğiniz ise iTunes ta backup olarak saklanır. Restore from backup ı seçerseniz tümü geri gelir.

2. Taha gül

Taha gül Forum Okuru

Restore from backuph seçtim kpss ile ilgili bişeyler çıkıyor yardım lütfen ??

İphone’da Geri Dönüşüm Kutusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hepsi - Geri Dönüşüm (2010)

Hepsi - Geri Dönüşüm (2010)

Hepsi hayranlarına müjde grubun 2010 yılına ait yepyeni albümü müzikseverlerle buluştu Bir süredir sesi soluğu çıkmayan grubun yeni albümleriyle birlikte eski sesini tekrar bomba gibi duyuracağa benziyor albüm tanıtım bilgilerini sizler için veriyorum=) 1. Yeter Söz & Müzik: Burak Ekinil 2. Uğraşma Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı 3. Nükleer Söz & Müzik: Erkin Arslan 4. Taktik...
  2. Geri Dönüşüm Kutusu nedir

Geri Dönüşüm Kutusu nedir

geri dönüşüm kutuları nedir Geri Dönüşüm Kutusu nedir?, ne işe yarar, projeleri Bilgisayarlarımızda bulunan ( masaüstünde ) geri dönüşüm kutusuyla ilgili bilgiler şu şekilde... Ekstra depolama alanı için gereksiz dosyalardan kurtulun sildiğimiz dosyalar aslında tamamen yok olmazlar. windows, artık istemediğimiz bu dosyaları geri dönüşüm kutusunda toplar ve bizden gelecek komutları bekler...
  3. Boş  teneke konserve kutusundan kaşıklık nasıl yapılır?

Boş teneke konserve kutusundan kaşıklık nasıl yapılır?

Yeni bir geri dönüşüm çalışmasıyla yeniden sizlerleyiz.Bugün kü geri dönüşüm çalışmamız,boşalan konserve kutularından kaşıklık yapmak.Bunun dışında boş konserve kutularından neler yapılır,boş konserve kutuları nasıl değerlendirilir,seçtiğimiz görsellerle fikir vericez.Mutfakta tefferuatlı gereçler maalesef çok .Bazen çekmeceler bile bunları muhafaza edemiycek kadar yetersiz olabiliyor.Hem...
  4. geri dönüşüm

geri dönüşüm

sitenize her şey var ama geri dönüşüm el işleri yok büyük eksiklik

Sayfayı Paylaş