gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İphone 3G ipod

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

aypo telefon ipod 3g telefon ipon iphone e91 ıpon Türkiyede geçtiğimiz günlerde kasırga gibi esen telefon sonunda piyasada arkadaşlarım telefon resim ve bilgilerini sizlerle paylaşıyorum. [​IMG]
    iPhone 3G, üç ürünü bir arada sunuyor – çığır açan bir cep telefonu,
    geniş ekranlı bir iPod, zengin HTML e-mail ve tam web browsing
    özelliklerine sahip muhteşem İnternet cihazı.

• iPhone 3G 8GB: 645 €
    • iPhone 3G 16 GB siyah: 758 €
    • iPhone 3G 16 GB beyaz: 758 €
    • Cihazı Turkcell satış noktalarından temin etmek mümkündür.

• E-Posta
      • Microsoft Exchange ile push e-posta ve kurumsal e-postalara erişim. Ayarlar için tıklayın.
      • Apple MobileMe push mail ve depolama alanına erişim
      • Yahoo, Gmail ve diğer POP hesaplarına erişim
    • Safari internet tarayıcısı / Google ve Yahoo'ya hızlı erişim
    • iPod
    • Youtube
    • SMS
    • Dahili GPS ve Google Maps
    • iTunes müzik mağazasına erişim ve müzik indirme
    • App Store ile yüzlerce uygulamaya erişim
    • Takvim/Ajanda
    • Fotoğraf Makinası ve Fotoğraflar
    • Online borsa bilgileri ve Hava Durumu
    • Notlar, gelişmiş hesap makinası, dünya saatleri
    • 2 Yıl Garanti

• Frekans tepkisi: 20Hz'ten 20,000Hz'e
    • Desteklenen ses formatları:
      • AAC,
      • Korunmuş AAC,
      • MP3,
      • MP3 VBR,
      • Audible (1, 2, ve 3 formatları),
      • Apple Kayıpsız,
      • AIFF,
      • WAV

• H.264 video, 1.5 Mbps'a kadar, 640x480 piksel görüntü, saniyede 30 kare, AAC-LC ses ile 160 Kbps'e kadar, H.264 Temel Profilinin düşük karmaşıklıklı sürümü, 48kHz, .m4v formatında stereo ses, .mp4 ve .mov dosya formatları;
    • H.264 video, 2.5 Mbps'a kadar, 640x480 piksel görüntü, saniyede 30 kare, AAC-LC ses ile 160 Kbps'e kadar ve 3.0 Seviyesine kadar Temel Profil, 48kHz, .m4v formatında stereo ses, .mp4 ve .mov dosya formatları;
    • MPEG-4 video, 2.5 Mbps'e kadar, 640x480 piksel görüntü, saniyede 30 kare, AAC-LC ses ile 160 Kbps'e kadar Basit Profil, 48kHz, .m4v formatında stereo ses, .mp4 ve .mov dosya formatları

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İphone 3G ipod
    Yaaaa bayiliyorum ben bu telefona.
    Kesin almam lazim, ben aslinda tlfon delisi degilim ama ilk gördügümden beri cok ilgimi cekti iphone.
    Youtubea girebilmekde fena degil yane :D
    Sagol adminim.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy bıktım bunlardan :D erkek arkdaşım 1 ayda 2 kere aldı gri ve beyazı var smdi

İphone 3G ipod konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Apple iPod Touch

Apple iPod Touch

iPod Touch incelemesi 1 Nisan 1976 tarihinde kurulmuş bir Amerikan firması olan Apple, Macintosh bilgisayarları ve iPod müzik çalarları ile tanınan bir firma. Günümüzdeki çoğu müzik çalar, sadece müzik çalmanın çok ötesinde işlevler de görmekteler. Bu cihazların en yenilerinden olan Apple iPod Touch da bu modellerden bir tanesi. iPod Touch; İnternet, WiFi ve YouTube videolarını oynatma...
  2. iPod Touch incelemesi

iPod Touch incelemesi

iPod Touch incelemesi 1 Nisan 1976 tarihinde kurulmuş bir Amerikan firması olan Apple, Macintosh bilgisayarları ve iPod müzik çalarları ile tanınan bir firma. Günümüzdeki çoğu müzik çalar, sadece müzik çalmanın çok ötesinde işlevler de görmekteler. Bu cihazların en yenilerinden olan Apple iPod Touch da bu modellerden bir tanesi. iPod Touch; İnternet, WiFi ve YouTube videolarını oynatma...
  3. 3G ile gizli arama:D

3G ile gizli arama:D

Meleklerim inernette 3G ile ilgili birşeyler ararken bir resim buldum ki sormayın.hahahahaGülme krizlerine girdim artık ne diyeceğimi şaşırdım valla.:D:DBiliyorsunuz ki artık 3G hayatımıza girmiş olan en yeni buluşlardan biri.3G yi bilmeyenler için söyleyeyim görüntülü arama ve yüksek kalite de inernet vs.gibi işlere yarıyor:D3G görüntülü arama olduğu için bizim Türk'ler yine ve yeni...
  4. İpod duvar kağıtları walpaper

İpod duvar kağıtları walpaper

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İpod Shuffle'ın Özellikleri

İpod Shuffle'ın Özellikleri

İpod Shuffle'ın Özellikleri nelerdr? Arkadaşlar bana acil tarafından İpod Shuffle'ın Özellikleri hakknıda bilgfi veriniz

Sayfayı Paylaş