gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iphone 4'e müzik nasıl yüklenir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar acaba aranızda iphone 4'e müzik nasıl yüklenir bilen var mı? iphone 4'e müzik nasıl yüklenir biliyorsanız bir zahmet bu arkadaşınıza da yardım edin sevaptır:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

iphone 4'e müzik nasıl yüklenir iphone müzik yükleme

iTunes ile iphone'a müzik yüklemek için iPhone'a müzik yüklemek bildiğimiz yöntemlerden biraz farklıdır. Bu işlemi yapabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes programı yüklü olmalıdır.iTunes programını buradan indirebilirsiniz.

İşlem Basamakları;

1. iTunes programını bilgisayarınıza kurun
    2. iTunes programını çalıştırın.
    3. iPhone' u bilgisayarınıza bağlayın. (versiyon yükseltme önerisini reddedin)
    4. iTunes programında sol üst bölümde bulunan butonlardan
    File / New Playlist butonuna tıklayınız.
    Böyleyece Playlist bölümüne yeni bir sekme eklemiş olursunuz. (Untitled Playlist adında. Dilersiniz oluşturduğunuz listenin adını değiştirebilirsiniz.)
    5. Bilgisayarınızda müziklerin kayıtlı olduğu yeri açın. iPhone'a yüklemek istediğiniz müzikleri seçip oluşturduğunuz Playlist 'in içine atın.
    6. iTunes programının üst orta bölümünde bulunan Music butonuna basın
    7. Sync music sekmesini işaretleyin. Selected Playlists sekmesini işaretleyin. Oluşturduğunuz Untitled Playlist sekmesini işaretleyin.
    8. iTunes Programının sağ alt bölümöünde bulunan Apply butonuna basınız.
    9. Ortada açılan uyarı için Erase and Sync butonuna basın
    10. Sağ alt bölümde bulunan Sync butonuna basın.

Seçtiğiniz müzikleri iphone aktarmış oldunuz.

iphone 4'e müzik nasıl yüklenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pm nasıl yüklenir

pm nasıl yüklenir

bende takı yarışmasına katılmak istiyorum ama resmin nasıl yükleniceğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
  2. Ipod Shuffle'a Nasıl Şarkı Yüklenir?

Ipod Shuffle'a Nasıl Şarkı Yüklenir?

ipoda müzik yükleme ipoda müzik atma ipoda nasıl müzik atılır Teknoloji işlerlerken dur durak bilmiyor melekler :) Eğer teknolojinin sıkı bir takipçisiyseniz ve müzik dinlemekten zevk alıyorsanız, muhtemelen bir ipod shuffle sahibisinizdir. Bu yazımızda sizlere ipodunuza nasıl müzik yükleyeceğinizi izah edeceğiz :) Öncelikle iPodlar, mp3′ler gibi masaüstünden müziğin taşıyım mp3′e atma...
  3. Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir lütfen bu konuda bana bilgi verin ve yardımcı olun kızlar.
  4. Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bu konu; bilgisayara bluetooth nasıl yüklenir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelişen teknolojinin yarattığı kolaylıklar günlük hayatımızda işlerimizi daha çabuk halletmemeize ve zaman kaydı yaşamadan işlerimizle ilgilenmemize olanak sağlıyor. Bu kolaylıklardan biri de bluetooth cihazı. Bilgisayarımızda ki bilgileri telefonumuza ya da başka bir bilgisayara aktarmak ya da...
  5. iphone 4sE nasıl müzik yükleyebilirim

iphone 4sE nasıl müzik yükleyebilirim

Merhaba, yurtdışından bir iphone 4sE hediye geldi bana ve kullanmayı henüz bilmiyorum.Acaba buna nasıl müzik yükleyebilirim?

Sayfayı Paylaş