gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İphone 4s İnceleme Sonuçları

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iphone 4s incelemesi sonuçları yeni özellikler tasarımı nasıl resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce forumumuzda haberini yaptığımız İphone 4 pırlanta modelinden sonra şimdi de iphone 4s inceleme sonuçlarından bahsetmek istiyoruz melekler :) Geçtiğimiz hafta salı günü tanıtımı yapılan iphone 4s modeli yakın zamanda vitrinlerde ki yerini alacak.Öyle ki melekler tanıtımı yapıldıktan sonra ki ilk 24 saat içinde 1 milyon ön sipariş almayı da başardı :)

AnandTech tarafından yapılan testte Iphone 4S, tüm rakiplerini geride bıraktı. İşte Iphone 4S hakkında yapılan bazı diğer incelemeler ve yorumlar;

The Verge'den Joshua Topolsky, Iphone 4S'in yeni kamerası için şunları söylüyor: Yeni Iphone'da sensörün daha büyük olması bir yana, Apple optikleri de elden geçirerek düşük aydınlatmalı yerlerde de iyi sonuçlar vermesini sağlamış. Kamera fanatiği olmasanız bile resim çekmeye başladığınız anda farkı hissediyorsunuz. Iphone 4S, şimdiye kadar bir mobil cihazda gördüğüm en temiz, en güzel fotoğrafları çekti.

İphone 4s İnceleme Sonuçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Howard Hawks üzerine bir inceleme

Howard Hawks üzerine bir inceleme

Evvela „inceleme“ kelimesiyle işe başlayalım. Böcek mi inceliyoruz, mikroskoptan mikrop mu gözlüyoruz? İnceleme kelimesi akla daha yakından bakmak ile ilgili şeyler getiriyor, fakat akademik bir motivasyon olmadığı müddetçe filmlere böyle bir yaklaşımı anlamıyorum. Kısacası, televizyonda çıkıyor, biz de rastladıkça izliyoruz kardeşim. Bu Howard Hawks üstüne bir inceleme yazısı değil. İnceleme...
  2. Ergenekon'da bilgi sızıntısına inceleme

Ergenekon'da bilgi sızıntısına inceleme

Ergenekon soruşturmasında basına sızan bilgilerle ilgili müfettiş görevlendirildi. TBMM'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın özel yetkili mahkeme için 3 savcı görevlendirilmesi talebinin Adalet Bakanlığı'nca da uygun görüldüğünü söyledi. Öncelikle hakim ve savcılara güvenilmesi gerektiğini belirten Şahin, “Onlar, adaletin...
  3. "Bilimsel inceleme yarışması 2008"

"Bilimsel inceleme yarışması 2008"

Etik duyarlık ve güvenilirlik arasındaki ilişkiyi inceleyen çalışma birinci oldu. Deloitte Academy tarafından, üniversite öğrencilerinin ekonomik ve sosyal konularda araştırma yapmasını teşvik etmek amacıyla düzenlediği Bilimsel İnceleme Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Ana teması “Etik Yaşam ve İş Dünyası” olarak belirlenen yarışmaya yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerden öğrenciler...
  4. iPhone 4s Siri

iPhone 4s Siri

Arkadaşalr ben bir iPhone almayı düşünüyorum ve iPhone 4s Siri almaya karar verrdim. bana iPhone 4s Siri kullanımı hakkında bilgi verirseniz size çok tşk ederim.
  5. İphone 4S Kullanıcıları iOS 8 Uygulamasına Dikkat

İphone 4S Kullanıcıları iOS 8 Uygulamasına Dikkat

iphone 4s kullanıcıları ios8 nasıl kullanıcak,ios 8 iphone 4s'de nasıl kullanılır,iphone 4s telefona ios 8 zararlımı,iphone 4s için ios 8 uygulaması hakkında bilgiler Apple, iOS8'i iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C ve iPhone 4S için yayınladı. iPhone 4 sahipleri bu güncellemenin dışında kalırken iPhone 4S sahipleri ise iOS 8'den faydalanabilecekleri için mutlu. Ancak...

Sayfayı Paylaş