gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iPhone 4s Siri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr ben bir iPhone almayı düşünüyorum ve iPhone 4s Siri almaya karar verrdim. bana iPhone 4s Siri kullanımı hakkında bilgi verirseniz size çok tşk ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Iphone 4S Siri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

iPhone 4s Siri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sir Saklama:

Sir Saklama:

Madde 36 - Avukatların, kendilerine tevdi edilen veya gerek avukatlık görevi, gerekse, Türkiye Barolar Birliği ve barolar organlarındaki görevleri dolayısiyle öğrendikleri hususları açığa vurmaları yasaktır. Avukatların birinci fıkrada yazılı hususlar hakkında tanıklık edebilmeleri, iş sahibinin muvafakatini almış olmalarına bağlıdır. Ancak, bu halde dahi avukat tanıklık etmekten...
  2. sirin mi sirin minderler

sirin mi sirin minderler

yatakta koltukta elimizin altında her yerde olabilecek minderler hele bir de güzel olursa demeyin keyfimize...........................
  3. İphone 4s İnceleme Sonuçları

İphone 4s İnceleme Sonuçları

iphone 4s incelemesi sonuçları yeni özellikler tasarımı nasıl resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce forumumuzda haberini yaptığımız İphone 4 pırlanta modelinden sonra şimdi de iphone 4s inceleme sonuçlarından bahsetmek istiyoruz melekler :) Geçtiğimiz hafta salı günü tanıtımı yapılan iphone 4s modeli yakın zamanda vitrinlerde ki yerini alacak.Öyle ki melekler tanıtımı...
  4. Iphone 4S Siri Özelliği Nedir ?

Iphone 4S Siri Özelliği Nedir ?

apple iphone 4s siri iphone 4s siri nedir iphone 4s siri kullanımı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Forumumuzda daha önce Apple Iphone 4S hakkında size inceleme bilgileri sunmuştuk melekler. Bu yazımız ise Iphone 4S telefonuna kazandırılan yeni bir özellik , Siri. Iphone 4S Siri yazılımı sayesinde ses komutlarıyla telefonunuzu kontrol edebilirsiniz. Iphone 4S Siri kullanımı ve diğer...
  5. İphone 4S Kullanıcıları iOS 8 Uygulamasına Dikkat

İphone 4S Kullanıcıları iOS 8 Uygulamasına Dikkat

iphone 4s kullanıcıları ios8 nasıl kullanıcak,ios 8 iphone 4s'de nasıl kullanılır,iphone 4s telefona ios 8 zararlımı,iphone 4s için ios 8 uygulaması hakkında bilgiler Apple, iOS8'i iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C ve iPhone 4S için yayınladı. iPhone 4 sahipleri bu güncellemenin dışında kalırken iPhone 4S sahipleri ise iOS 8'den faydalanabilecekleri için mutlu. Ancak...

Sayfayı Paylaş