gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iphone 4sE nasıl müzik yükleyebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, yurtdışından bir iphone 4sE hediye geldi bana ve kullanmayı henüz bilmiyorum.Acaba buna nasıl müzik yükleyebilirim?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    iTunes ile iphone'a müzik yüklemek için iPhone'a müzik yüklemek bildiğimiz yöntemlerden biraz farklıdır. Bu işlemi yapabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes programı yüklü olmalıdır.iPhone, iTunes aracılığı ile eşleştirilir. Müzik, fotoğraf ve video gibi akratımlar bu program aracılığı ile olur.Eğer bilgisayarınızda iTunes programı yok ise Buradan iTunes'u indirebilirsiniz.Programı indirip kurduktan sonra talimatları takip edin..
    iTunes İşlem Basamakları;

1. iTunes programını bilgisayarınıza kurun
    2. iTunes programını çalıştırın.
    3. iPhone' u bilgisayarınıza bağlayın. (versiyon yükseltme önerisini reddedin)
    4. iTunes programında sol üst bölümde bulunan butonlardan
    File / New Playlist butonuna tıklayınız.
    Böyleyece Playlist bölümüne yeni bir sekme eklemiş olursunuz. (Untitled Playlist adında. Dilersiniz oluşturduğunuz listenin adını değiştirebilirsiniz.)
    5. Bilgisayarınızda müziklerin kayıtlı olduğu yeri açın. iPhone'a yüklemek istediğiniz müzikleri seçip oluşturduğunuz Playlist 'in içine atın.
    6. iTunes programının üst orta bölümünde bulunan Music butonuna basın
    7. Sync music sekmesini işaretleyin. Selected Playlists sekmesini işaretleyin. Oluşturduğunuz Untitled Playlist sekmesini işaretleyin.
    8. iTunes Programının sağ alt bölümöünde bulunan Apply butonuna basınız.
    9. Ortada açılan uyarı için Erase and Sync butonuna basın
    10. Sağ alt bölümde bulunan Sync butonuna basın.

Seçtiğiniz müzikleri iphone aktarmış oldunuz buy şekilde müzik yükleme işlemini başarıyla sonuçlandırdınız.

iphone 4sE nasıl müzik yükleyebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir lütfen bu konuda bilir kişi olan arkadaşlarım bana yardımcı olsun.
  2. iphone 4'e müzik nasıl yüklenir

iphone 4'e müzik nasıl yüklenir

selam arkadaşlar acaba aranızda iphone 4'e müzik nasıl yüklenir bilen var mı? iphone 4'e müzik nasıl yüklenir biliyorsanız bir zahmet bu arkadaşınıza da yardım edin sevaptır:)
  3. Windows vistada temalarını nasıl yükleyebilirim

Windows vistada temalarını nasıl yükleyebilirim

Bilgisayarımda windows vista kullanıyorum ve tema yüklemek istiyorum ama nasıl oalcak bilemiyorum.Bana yardım edebilecek biri varmı?
  4. iphone 4sE kendim format atabilirmiyim?

iphone 4sE kendim format atabilirmiyim?

Iphone 4sE cep telefonum var ve format atmak istiyorum.Bunu kendim halledebilirmiyim servise gitmeden ve nasıl? Teşekkürler..
  5. Iphone 4sE cep telefonuna nasıl video atılır?

Iphone 4sE cep telefonuna nasıl video atılır?

Merhabalar birşey öğrenmek istiyorum.Iphone 4sE cep telefonuna video atmak istesek bunu nasıl yapabiliriz?Yardımcı olursanız çok seviniriz.Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş