gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Iphone 4sE posta ayarları için yardımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Iphone 4sE için eposta ayarlarını nasıl yapabilirim?Maillerime acilen ulaşmam lazım yardımmm...

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle Ayarlar bölümünden Mail,Kişiler,Takvim bölümüne tıklayın.
    Karşınıza gelen ekranda Hesap Ekle bölümüne tıklayın.

Karşınıza mail servislerinin listesi gelecek bunlardan kendinize uygun olanını seçin.

Ardından Mail Hesabı Ekle bölümüne tıklayın.

Karşınıza gelen formda adınızı ve mail adresinizi ardından da şifrenizi yazın.

Gelen/ giden Posta Sunucusu bölümünde; kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın.

Son olarak Kaydet deyin ve çıkın.

Iphone 4sE posta ayarları için yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iphone İçin Eğlenceli Uygulamalar

Iphone İçin Eğlenceli Uygulamalar

En Eğlenceli iPhone uygulamaları Eğlenceli İphone Uygulamaları Hakkında Bilgi Iphone kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için en eğlenceli iphone uygulamalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) iPhone 3G ile birlikte bu özellikler daha da pekişti. Ve iPhone, sıradan bir cep telefonundan farkını, geliştiricilerin tasarladığı uygulamalarla da ortaya koymaya başladı. Bugün iPhone...
  2. bozulan klavye ayarları nasıl düzeltilir yardımmm

bozulan klavye ayarları nasıl düzeltilir yardımmm

Acilen yardımınız lazım. i harfi basıyorum başka şeyler çıkıyor, , basıyorum başka şey. Kafayı yiyecem ne olur yardım edin nasıl düzeletecem ben bu klavyeyi ;((
  3. Maşa için yardımm

Maşa için yardımm

Kızlar merhaba. Kendi maşam 19 mm olduğu için ve yetmedğinden dolayı yeni bi maşa arayışındayımm. Saçlarım kalçalarımın altında ve gürler. Aslında 25 mm düşünüyorum ama oda 19luk gibi düğün saçı olur mu diyede tereddütteyim gidip denemeye vaktim yok bu aralar netten bakabildiğim kadarıyla ancak. 32 mmlik yada 25 mmlik düşünüyorum 32mmlikte çabuk düşer mi diye düşnyorum boşuna almış olmayayım...
  4. bios ayarları nasıl girilir yardımm

bios ayarları nasıl girilir yardımm

Merhaba. Hem bilgisayar için hem laptop için bios ayar girişleri nasıl yapılır, bilgi verirseniz sevinirim..
  5. Iphone 4sE cep telefonuna nasıl video atılır?

Iphone 4sE cep telefonuna nasıl video atılır?

Merhabalar birşey öğrenmek istiyorum.Iphone 4sE cep telefonuna video atmak istesek bunu nasıl yapabiliriz?Yardımcı olursanız çok seviniriz.Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş