gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone 5 telefonumda resim çekerken mor bulanıklık sorunu yaşıyorum kızlar bilen var mı nasıl düzeltirim bu şeyi. Boşu boşuna bi tonda para verdik iyimi ya püffff

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Apple İphone5 ile telefon yarışında yine bir adım öne geçti. Ancak çıktığı ilk günden buyana pek çok şikayet alan İphone 5 şimdide çektiği resimlerin kalitesiyle ilgili sorun yaşıyor. Kullanıcılar çektikleri fotoğraflarda mor bir bulanıklık olduğunu bununda resmin kalitesini düşürdüğünü iddia edince yetkililerden hemen açıklama geldi. Şirket, eski modeline göre lensi daha küçük olan iPhone 5 kamerasının, çekilen manzaranın dışında kalan ışık kaynakları nedeniyle fotoğrafta parlaklık oluşturabileceğini ifade etti. Açıklamada, görüntülenen bölgenin hemen dışında kalan ışık kaynağının kameranın lensine yasıma yapabileceği kaydedildi. Çözüm olarak, kameranın açısının değiştirilmesi veya fotoğrafı çeken kişinin bir iki adım hareket ederek konumunu değiştirmesi önerildi.

İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iphone 5 ozellikleri

iphone 5 ozellikleri

iphone 5 iphone 5 ozellikleri teknik bilgileri resimleri iphone 5 ile ilgili teknik destek ne zaman cikiyor konulari burada melekler Sevgili Melekler, Cep telefonlari artik gunumuzde vazgecilmez oldu biliyorsunuz, kucukten buyuge herkesin elinde muhakkak cep telefonu var artik... Renginden dolayi ozellikle bayanlar icin dusunulmus olan Fujitsu ve Toshiba ortaklığında üretilen Arrows Z ISW11F...
  2. İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?
  3. İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

Merhaba arkadaşlar İphone 5 Ekran Boyutu belli oldu mu diyorlar ki 4 inçten küçük olmıyacakmış bu doğru mu acaba? İphone 5 Ekran Boyutunun kaç olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim.
  4. İphone 6 safir cam özelliği nedir ( ne zaman çıkıyor )

İphone 6 safir cam özelliği nedir ( ne zaman çıkıyor )

İphone 6 safir cam özelliği nedir,iphone 6 safir cam ne zaman çıkıyor,iphone 6 safir cam özellikleri,iphone 6 ne zaman çıkıcak,iphone 6 fiyatı Teknoloji devlerinden biri olan Apple yeni serisi 6 için ekstra özellikler arayışına devam etmektedir. Bunlardan en önde gelen özelliklerinden biride kullanıcıların korkulu durumu olan ekran kırılmasına önlem olmaktadır. Bir çok kullanıcı verdiği...
  5. İphone 5 Avea İnternet GPRS Wap Ayarları

İphone 5 Avea İnternet GPRS Wap Ayarları

iphone 5 avea internet gprs wap ayarları,ıphone 5 avea ayarları,iphone 5 wap avea ayarları,iphone 5 avea gprs ayarları Telefonunuzun desteklediği ayarları tek seferde alabilmek için telefonunuzdan *999# tuşlayabilir veya AYAR yazarak 9999‘a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz *999# tuşlayın telefonunuzun markası ve modeli sistemde tanımlıysa marka ve model bilgisi telefon ekranında...

Sayfayı Paylaş