gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar İphone 5 Ekran Boyutu belli oldu mu diyorlar ki 4 inçten küçük olmıyacakmış bu doğru mu acaba? İphone 5 Ekran Boyutunun kaç olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İphone 5 Ekran Boyutu Belli Oldu

İphone 5 in Ekranı

Apple'ın, Eylül ayında piyasaya sürmesi beklenen iPhone 5 ile aynı zamanda iOS Golden Master işletim sistemini sunacağı öne sürüldü.

Çıktığından bu yana 3,5"inç'lik ekranlara sahip telefonlar üreten Apple -ki geçtiğimiz zamanlar için gayet iyi bir ekran olduğuna şüphe yok-, bu telefonunda ekran boyutunu genişleteceği düşünülmekteydi.

iPhone 5 olarak sunulması beklenen yeni iPhone ekranı 4 inçten küçük olmayacak.

Teknoloji analisti Kuo, Apple Insider'a yaptığı açıklamada, yeni nesil iPhone'un, "Apple'ın ekran genişliğini değiştirmek için en büyük fırsatı olduğunu" söyledi. Kuo'ya göre, yeni nesil iPhone 16:9 oranında 10 santimden büyük bir ekrana sahip olacak. Analistler aynı zamanda, yeni iPhone'un daha ince olacağını ve ön yüzünde HD kamera bulunacağını öne sürdü.

İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?
  2. İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

İphone 5 telefonumda resim çekerken mor bulanıklık sorunu yaşıyorum kızlar bilen var mı nasıl düzeltirim bu şeyi. Boşu boşuna bi tonda para verdik iyimi ya püffff
  3. galaxy s3 ve iphone 5 arasında ne gibi farklar var

galaxy s3 ve iphone 5 arasında ne gibi farklar var

Melekler, ben bişey sorcam. Galaxy S3 ile iphone 5 arasında ne gibi farklar var, benim için karşılaştırabilirmisiniz ? Birini alacam ama hangisini ?
  4. iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar?

iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar?

iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar, iPhone 6 Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 6 Türkiye'ye ne zaman gelecek, iPhone 6 ile ilgili detaylar Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 6 henüz tanıtılmamış olmasına rağmen Çin'de bazı sitelerde ön siparişe açıldı. Çin'in ünlü online satış siteleri Alibaba ve Taobao'da satıcılar şimdiden ilan vermeye bile başladı. Bu zamana kadar...
  5. iphone 6 altın kaplama telefon ne kadar?

iphone 6 altın kaplama telefon ne kadar?

iphone 6 altın kaplama telefonun fiyatı,iphone 6 altın kaplama telefon ne kadar,iphone 6 platin kaplama telefon fiyatı nedir,iphone 6 altın ve platin kaplama telefonlar ne zaman çıkıyor,brıkk aksesuar iPhone 6'nın gelişine daha aylar varken, altın kaplı cihazların ön siparişi de açıldı. 24 ayar altın kaplı iPhone 6 modelleri fiyatlarıyla dudak uçuklatıyor. “iPhone 6 deneyimimi fakir gibi...

Sayfayı Paylaş