gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone 5 ne zaman çıkacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Geçtiğimiz sene beklenen fakat iPhone 4S'in çıkmasıyla birlikte başka bahara kalan iPhone 5 hakkında önemli bir söylenti ortaya çıktı. Bir Foxconn çalışanının 9to5mac sitesine yaptığı açıklamaya göre iPhone 5'ler üretim aşamasındaymış. Hazırlıkların hepsi tamamlanmış ve artık satışa çıkmayı bekleniyormuş.
    Çalışanın aktardıklarına göre iPhone 5'in en önemli özelliği büyük ekranlı olmasıymış. 3.5 inçlik iPhone ekranı artık 4 inç olacakmış. Tasarımı ise yine iPhone 4 gibi keskin hatlara sahip olacakmış.

iPhone 5 için Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da isimsiz Foxconn çalışanı bu konuda da açıklama yaptı. Buna göre iPhone 5, 2012'nin yaz aylarında piyasaya çıkacak. iPhone 4S'i saymazsak önceki iPhone'lar da yine bu dönemde piyasaya çıkmıştı.

iPhone 5'in yazın piyasaya çıkmasını işaret edecek bir diğer belirti de AT&T ile alınan iPhone 4 kontratlarının bu yaz bitecek olması. Böylece iPhone 4 sahipleri, ara model olan iPhone 4S'i atlayıp kontratları bittikten sonra iPhone 5 ile kontratlarını yenileyebilecek.

İphone 5 ne zaman çıkacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

samsung galaxy s3 samsung galaxy s3 çıkış tarihi samsung galaxy s3 ne zaman çıkacak Hızına yetişilemeyen cep telefonu markaları, her geçen gün yeni bir modelle tüketiciyle buluşuyor melekler :) Piyasaya sürdüğü modellerle beğeni toplayan ve cep telefonu piyasasında önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni modeli galaxy s3'ü çıkarmaya hazırlanıyor. Gelecek ay Barselona'daki MWC 2012...
  2. İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

Merhaba arkadaşlar İphone 5 Ekran Boyutu belli oldu mu diyorlar ki 4 inçten küçük olmıyacakmış bu doğru mu acaba? İphone 5 Ekran Boyutunun kaç olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim.
  3. iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

selam millet acaba aranızda iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı ya çok merak ediyorum iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak diye lütfen biliyorsanız bana yazın kardeşler:)
  4. Ipad Mini Çıkacak Ama Ne Zaman Çıkacak ?

Ipad Mini Çıkacak Ama Ne Zaman Çıkacak ?

İpad Mini Çıkış Tarihi Mini İpad Ne Zaman Çıkacak Sevgili melekler, artık herkesin elinde gördüğümüz ipadler ufalacak ve mini haliyle standlarında alıcılarını bekleyecek. Evet , melekler laptopların minisi notebooklar ardından şimdi de Ipadlerin minisi mini ipad piyasaya çıkma yolunda. Mini İpad Ne Zaman Çıkacak merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte İpad Mini Çıkış...
  5. çipli kimlik kartları çıkacak mı ne zaman çıkacak

çipli kimlik kartları çıkacak mı ne zaman çıkacak

Bir ara çok lafı geçiyordu kimlik kartları çipli olacaktı, ne zaman çıkacak yoksa çıkmayacak mı bilginiz var mı acaba ? Teşekkür ederim şimdiden...

Sayfayı Paylaş