gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

iphone 5 ozellikleri

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

iphone 5 iphone 5 ozellikleri teknik bilgileri resimleri iphone 5 ile ilgili teknik destek ne zaman cikiyor konulari burada melekler Sevgili Melekler, Cep telefonlari artik gunumuzde vazgecilmez oldu biliyorsunuz, kucukten buyuge herkesin elinde muhakkak cep telefonu var artik... Renginden dolayi ozellikle bayanlar icin dusunulmus olan Fujitsu ve Toshiba ortaklığında üretilen Arrows Z ISW11F cep telefonunun yanisira teknoloji harikasi son urunlerden biri olan iphone 5 de cok yakinda gorucuye cikacak, peki ya iphone 5 cep telefonu hakkinda neler biliyoruz? Gelin hep birlikte goz atalim,

Yeni iPhone'un 1 GB RAM'inin olacağına dikkat çeken site, iPad 2'de olduğu gibi yeni telefonun A5 işlemciyi kullanacağını kaydetti.

Ancak Apple'ın iPhone 5 ile asıl sürprizi iPhone'un sizle konuşabilmesi olacak. Konuyu açacak olursak, Home butonuna birkaç saniye süreyle basılı tutulduğunda kullanıcı dilediğinde iPhone'a bir kişiye mail atmasını yazılı olarak söyleyebilecek; hatta hangi mail adresinden e-mail gönderileceğini bile kullanıcı yine bu sayede seçebilecek meleklerim...

Bununla da sınırlı kalmayacak olan iPhone 5'te Find My Friends sosyal ağ özelliği de bulunacak ve bu özellik sayesinde kullanıcı sesiyle "Ayse nerede" dediğinde "Telefonunuz şu an Aysenin yerini gösteriyor" diyecek:D Ayse artik biryere kacamaz yani hahaha

Apple Firmasi Iphone 5 in, 5 Ekimde gorucuye cikacagini bildirdi...

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    görücüye çıksında bakalım bizde istemeye gidelim Iphone 5 kızımızı hahahaha

3. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    ya bişey dicem ıphone 5 piyasa ya sürüldü mü çook almak istiyorum bilginiz varmı
    :?

4. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Hayir, maalesef apple' in sahibi vefat ettigi icin, iphone 5 cikartmaktan vazgectiler, onun yerine iphone 4S piyasaya cikti, goruntu olarak iphone 4 ten farki yok, fakat farkli ozellikleri mevcut, mesela i cloud ozelligi...Turkiyede Aralik ayinda satisa cikmasi bekleniyordu...

5. Mishalisa

Mishalisa Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Kızlar iphone 5 piyasadan kaldırılmış :shootout:

iphone 5 ozellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?
  2. İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

İphone 5 telefonumda resim çekerken mor bulanıklık sorunu yaşıyorum kızlar bilen var mı nasıl düzeltirim bu şeyi. Boşu boşuna bi tonda para verdik iyimi ya püffff
  3. iphone 5 kaydırma sorunu var yardım edin

iphone 5 kaydırma sorunu var yardım edin

Iphone 5 kullanıyorum ve kaydırma sorunu var, Sürekli takılıyor, kaydırmıyor. Telefonun tüm özelliği gitti ne yapmam lazım ?
  4. iphone 5 cep telefonu ülkelere göre fiyatları

iphone 5 cep telefonu ülkelere göre fiyatları

Iphone 5 fiyatları her ülkeye göre değişiyor bildiğim kadarıyla.Acaba bu fiyatlarla ilgili bilginiz varmı?
  5. İphone 5 Avea İnternet GPRS Wap Ayarları

İphone 5 Avea İnternet GPRS Wap Ayarları

iphone 5 avea internet gprs wap ayarları,ıphone 5 avea ayarları,iphone 5 wap avea ayarları,iphone 5 avea gprs ayarları Telefonunuzun desteklediği ayarları tek seferde alabilmek için telefonunuzdan *999# tuşlayabilir veya AYAR yazarak 9999‘a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz *999# tuşlayın telefonunuzun markası ve modeli sistemde tanımlıysa marka ve model bilgisi telefon ekranında...

Sayfayı Paylaş