gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Iphone 5 Telefonlarda ki Mor Bulanıklık Sorunu

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; iphone 5 mor bulanıklık sorunu ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Apple firması çıkardığı Iphone 5 telefonuyla telefon dünyasında yine bir adım önde gidiyor. Ancak ne yazık ki çıktığı ilk günden beri bazı sorunlar yaşanıyor. Bu sorunlardan biri de çekilen resimlerde ki mor bulanıklık sorunu..

Kullanıcılar çektikleri fotoğraflarda mor bir bulanıklık olduğunu bununda resmin kalitesini düşürdüğünü iddia edince yetkililerden hemen açıklama geldi. Şirket, eski modeline göre lensi daha küçük olan iPhone 5 kamerasının, çekilen manzaranın dışında kalan ışık kaynakları nedeniyle fotoğrafta parlaklık oluşturabileceğini ifade etti. Açıklamada, görüntülenen bölgenin hemen dışında kalan ışık kaynağının kameranın lensine yasıma yapabileceği kaydedildi. Çözüm olarak, kameranın açısının değiştirilmesi veya fotoğrafı çeken kişinin bir iki adım hareket ederek konumunu değiştirmesi önerildi.

Iphone 5 Telefonlarda ki Mor Bulanıklık Sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulanıklık

Bulanıklık

Rüyada bulanık su gibi şeyleri görmek, tatsızlık, sıkıntı, engel anlamına gelir.
  2. 5 Soru - 5 Cevap

5 Soru - 5 Cevap

Yeni oyunumuza Hosgeldiniz Meleklerim :) Oyunumuz cok Kolay, ama Basit degil :seker: Ben 3 tane Üye nicki yazacagim, ve onlara 5 soru soracagim. 3 üyeden hangisi daha önce okursa nickini, o cevaplayacak sorulari :) Ve ardindan kendisi sececek 3 üye ve 5 soru :) Sorulara gelince, sanirim ne tarz sorular sorulabilecegini acmama gerek yok :D:D:D ilk 3 üyeyi ben seciyorum ve sorularimi...
  3. Apple Iphone 5 Özellikleri Fiyatı

Apple Iphone 5 Özellikleri Fiyatı

apple iphone 5 özellikleri ve fiyatı apple iphone 5 özellikleri apple iphone 5 çıktı mı Teknoloji dünyasının hızına yetişilemiyor melekler :) Öyle ki hatırı sayılır bir para ödeyip aldığınız cep telefonu üzerine 6 ay sonra bir üst modeli çıkıyor ve elinizde ki telefonun değeri de hemen düşmüş oluyor. Kısacası teknolojiyi takip edebilmek için sırtınızın hayli sağlam olması gerekiyor :D:D Bu...
  4. Iphone 5 Cep Telefonlarının Çizilme Sorunu

Iphone 5 Cep Telefonlarının Çizilme Sorunu

Bu konu; iphone 5 cep telefonlarının çizilme sorunu ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, merakla beklenen iphone 5 cep telefonu 12 Eylül'de San Fransisco 'da tanıtıldı. Ülkemize geleceği tarih konusunda da daha önce bilgiler verdiğimiz Iphone 5 teknoloji meraklılarınca ülkemizde de merakla bekleniyor. Satış fiyatı da aşağı yukarı belirlenmiş olan Iphone 5lerle ilgili...
  5. Iphone 5 Tarih ve Saat Kayması Sorunu Nasıl Çözülür ?

Iphone 5 Tarih ve Saat Kayması Sorunu Nasıl Çözülür ?

Bu konu; iphone 5 tarih ve saat kayması sorunu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknoloji takipçisi olan herkes merakla iphone 5 çıkışını beklemişti. Ancak ne yazık ki iphone 5 sorunları bir türlü bitmiyor. Mor bulanık görüntü ve çizilme sorununun ardından şimdi de şikayetçi olunan konulardan biri de tarih ve saat kayması sorunu. Peki çözümü nedir ? iPhone 5...

Sayfayı Paylaş