gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İphone 6 Fiyatı Düşecek mi?

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

iphone 6 fiyatı inecek mi,iphone 6 ne kadar,iphone 6 fiyatı,iphone 6 fiyatları düşecek mi,iphone 6 fiyatları hakkında bilgiler xf2a0iphone_6_310946828-306x181.jpg.pagespeed.ic.uBIvVcMBvK (1).jpg

iPhone 6’nın lansmanının ardından eski iPhone telefonlarını yenisi ile değiştirmek isteyenler ellerindekini satışa çıkarmaya başladı.
    E-ticaret platformu sahibinden.com’dan yapılan açıklamada, internet sitesinin temmuz – ağustos aylarını kapsayan iPhone verilerine göre, ilan adedinde artış yaşandığı, fiyatlarda da düşüş gözlendiği belirtildi. Açıklamada, “Apple hayranlarının merakla beklediği iPhone 6’nın lansmanı yapılırken, eski iPhone telefonlarını yenisi ile değiştirmek isteyenler ellerindekini satışa çıkarmaya başladı” ifadelerine yer verildi.
    iPhone 5S’in fiyatı sahibinden.com verilerine göre, yüzde 3 düşerek ortalama bin 650 liradan satılıyor. iPhone 5’in fiyatı ise yüzde 8 azalarak ortalama bin 100 liraya alıcı buluyor.
    iPhone 6’nın resmi satışlarının başlamasının ardından Türkiye’de de yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

BEYZA21 bunu beğendi.
İphone 6 Fiyatı Düşecek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Vodafone iPhone fiyatları

İşte Vodafone iPhone fiyatları

iphone fiyatları iphone çeşitleri ve fiyatları vodafone ayfon ayfon telefon Bu ücretler her yöne yapılan aramalar için geçerli olacak. Müşterilerine peşinatı taksitlendirme seçeneği de sunan Vodafone'un taahhüt süresi ise 12 ay olarak belirlenmiş. Burada yer alan fiyatlar KDV dahil, ÖİV hariç fiyatlardır. Paket Servisler Fiyat Aylık ücret 150'lik paket 150 dk+150 SMS+150 MB internet...
  2. Askerlik Düşecek mi

Askerlik Düşecek mi

askerlik düşecekmi askerlik düşecekmi son dakika 2011 2011 son dakika Ben 6 aya kadar askere gideceğim. Acaba askerlik düşecek mi ? Bu siyasetçileri vallahi anlamıyorum. Tam seçim zamanı insanların önüne birşeyler atıyorlar. Bizlerde muhallakta kalıyoruz be kardeşim. Bir türlü tam olarak cevap bulamadım da yardımı olurmusunuz. Askerlik düşecek mi ?
  3. operatörlerin iphone fiyatları nedir

operatörlerin iphone fiyatları nedir

Merhaba.Ben iphone 5 aolmak istiyorum ve operatörlerin iphone 5 sattıklarını biliyorum. Peki fiyatlar nasıli hangi operatör telefonu kaça satıyor ? Hangisini alsam karşı çıkarım ?
  4. iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar?

iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar?

iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar, iPhone 6 Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 6 Türkiye'ye ne zaman gelecek, iPhone 6 ile ilgili detaylar Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 6 henüz tanıtılmamış olmasına rağmen Çin'de bazı sitelerde ön siparişe açıldı. Çin'in ünlü online satış siteleri Alibaba ve Taobao'da satıcılar şimdiden ilan vermeye bile başladı. Bu zamana kadar...
  5. Taşlı İphone 6 Kılıfları

Taşlı İphone 6 Kılıfları

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden itibaren günlük hayatın da vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Piyasa da bulunan farklı telefon markaları için tasarlanan kılıflar ise özellikle bayanların büyük beğenisini kazanıyor. Gösterişli telefon kılıfı tutkunları bayanların tercihlerinden biri olan taşlı kılıflar iphone serisinin en sonv ersiyonlarından olan iphone 6 için de tasarlanarak...

Sayfayı Paylaş