gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İphone 6 safir cam özelliği nedir ( ne zaman çıkıyor )

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

İphone 6 safir cam özelliği nedir,iphone 6 safir cam ne zaman çıkıyor,iphone 6 safir cam özellikleri,iphone 6 ne zaman çıkıcak,iphone 6 fiyatı nowhereelse-iphone-6-concept-gold.jpg

Teknoloji devlerinden biri olan Apple yeni serisi 6 için ekstra özellikler arayışına devam etmektedir. Bunlardan en önde gelen özelliklerinden biride kullanıcıların korkulu durumu olan ekran kırılmasına önlem olmaktadır. Bir çok kullanıcı verdiği telefonun fiyatı kadar nerede ise ekran kırılmasında ücret ödemektedir. Apple de bu konuda Iphone 6 çıkarırken safir cam kullanacağını açıklamıştı.

Safir cam nedir denecek olursa kısaca kullanıcıları yaşayacağı tüm sorunlara karşın ekranın oldukça dayanıklı olmasıdır. Düşme, çarpma, darbe yeme gibi durumlarda kolay patlayan cam yerine oldukça dayanıklı cam kullanılmaktadır.

İphone 6 özellikleri arasında yer alan safir cam özelliği ilk olarak Apple tarafından kullanılacak diye tahmin edilirken Kyocera tarafından da tanıtımı yapılan cam Apple ilk olma unvanını elinden almış bulunmaktadır. Çıkış tarihi hakkında ise henüz bilgi bulunmamaktadır.

İphone 6 safir cam özelliği nedir ( ne zaman çıkıyor ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pes 2012 ne zaman çıkıyor

Pes 2012 ne zaman çıkıyor

pes 2012 ne zaman çıkacak Ya ben yazın oyun oynamaya bayılıyorum bu futbol oyunu pes 2012 tam olarak hangi tarihte çıkıyor videosu vs var mı yada tarihi teşekkürler.
  2. İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?
  3. iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar?

iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar?

iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar, iPhone 6 Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 6 Türkiye'ye ne zaman gelecek, iPhone 6 ile ilgili detaylar Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 6 henüz tanıtılmamış olmasına rağmen Çin'de bazı sitelerde ön siparişe açıldı. Çin'in ünlü online satış siteleri Alibaba ve Taobao'da satıcılar şimdiden ilan vermeye bile başladı. Bu zamana kadar...
  4. İlk Safir Cam iPhone 6'da Olmayacak mı ?

İlk Safir Cam iPhone 6'da Olmayacak mı ?

akıllı telefon iphone 6 safir camlı mı,apple, iphone 6 safir camı ilk kullanacak telefon değil mi, kyocera, safir cam, Akıllı telefon pazarında en popüler rekabet ölçütlerinden biri olarak görülen ekran/cam dayanıklılığı için yeni bir test video daha yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde Kyocera tarafından tanıtılan 4.5 inç büyüklüğe ve 720x1280 piksel çözünürlüğüne sahip Brigadier, iPhone...
  5. İOS 8 ne zaman çıkıyor?

İOS 8 ne zaman çıkıyor?

ios 8 ne zaman çıkıyor,ios 8 teknik özellikleri nelerdir,ios 8 ne zaman geliyor,ios 8 hakkında bilgiler iOS 8 bu akşam TSİ 20.00 sularında tüm dünya genelinde iPhone ve iPad kullanıcılarına sunulacak. Peki iOS 8 ile birlikte kullanıcıları yeni ne bekliyor? Geçtiğimiz hafta tanıttığı yeni iPhone 6 modelleriyle en büyük ekranlı akıllı telefon modellerini tanıtan Apple, yeni işletim...

Sayfayı Paylaş