gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır ? Selam arkadaşlar İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır lütfen bu konuda yardımcı olun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iphone saat ayarları

iphone saat ayarları

iphone saat ayarı iphone'da saat ayarı nasıl yapılır "iphone'da saat ayarları için ne yapmam lazım bana yardım edin" diyen misafirimiz için ve elbette ki siz Melek'lerimizinde bilgi edinmesi için, bu yazımızda iphone saat ayarları hakkında bilgiler aktaracağız arkadaşlar. iPhone telefonunuzda saat ayarını yapmak için şu sırayı izleyin: Settings -> General -> Date &...
  2. İphone Da Numara Engelleme

İphone Da Numara Engelleme

İphone Da Numara Engelleme nasıl oluyor bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  3. İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir lütfen bu konuda bilir kişi olan arkadaşlarım bana yardımcı olsun.
  4. twitter arka plan resmi nasıl ayarlanır

twitter arka plan resmi nasıl ayarlanır

merhaba tw,tter hesabım için arka plan resmi eklemek istiyorum ama nasıl yapacağım bunu bilen var mı ?
  5. Whatsapp da WhatsDog la başkasını izleme

Whatsapp da WhatsDog la başkasını izleme

WhatsApp'tan seçtiğiniz bir kişinin oturumlarını takip etmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. WhatsDog sayesinde örneğin sevgilinizin hangi saatlerde kaç dakika boyunca çevrimiçi olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca geçmişe dönük bir takvim de uygulama içerisinde bulunuyor. WhatsDog sevdiğiniz veya takip etmek istediğiniz bir kişinin tüm Whatsapp haraketlerini yani çevirimiçi...

Sayfayı Paylaş