gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir lütfen bu konuda bilir kişi olan arkadaşlarım bana yardımcı olsun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğlenceli İphone Uygulamaları

Eğlenceli İphone Uygulamaları

Eğlenceli İphone Uygulamaları nelerdir bana lütfen Eğlenceli İphone Uygulamaları hakkında bilgi veriniz kızlar.
  2. İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır ? Selam arkadaşlar İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır lütfen bu konuda yardımcı olun.
  3. En Faydalı İphone Uygulamaları hangileri

En Faydalı İphone Uygulamaları hangileri

Merhaba arkadaşlar sizden şayet bilgi sahibiyseniz En Faydalı İphone Uygulamaları hakkında bilgi istiyorum. Evet 2012 En Faydalı İphone Uygulaması sizce hangisi?
  4. Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Facebookda sayfa silme işlemi nasıldır nasıl yapılır nasıl sayfa siliyoruz arkadaşlarım. Bunu biriniz bana anlatabilirse minnettar olucam lütfen doğru olanı ve 2013 model silme işlemini anlatın çünkü eski faceebokta nasıl silindiği anlatılıyor bağzı sitelerde teşekkürler.
  5. İphone 4S Kullanıcıları iOS 8 Uygulamasına Dikkat

İphone 4S Kullanıcıları iOS 8 Uygulamasına Dikkat

iphone 4s kullanıcıları ios8 nasıl kullanıcak,ios 8 iphone 4s'de nasıl kullanılır,iphone 4s telefona ios 8 zararlımı,iphone 4s için ios 8 uygulaması hakkında bilgiler Apple, iOS8'i iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C ve iPhone 4S için yayınladı. iPhone 4 sahipleri bu güncellemenin dışında kalırken iPhone 4S sahipleri ise iOS 8'den faydalanabilecekleri için mutlu. Ancak...

Sayfayı Paylaş