gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Iphone Ekranınızda Açılışta USB Kablo ve Itunes Logosu mu Çıkıyor ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İphone Ekranında Açılışta İtunes Ve Usb Kablosu Çıkıyor

İphone Ekranında İtunes Ve Usb Kablosu Çıkıyor Yardım

Sevgili melekler, iphone telefonunuz için güncelleme yaparken ya da aniden açtığınızda karşınıza USB kablosu ve İtunes logosu çıkıyorsa bunun sebebi telefonun güncelleme modundan çıkamamış olmasıdır. Eğer siz de İphone Ekranında Açılışta İtunes Ve Usb Kablosu Çıkıyor diyorsanız çözümü için aşağıda ki makaleyi dikkatle okuyun ve uygulayın..

öncelikle şu yöntemi deneyin:

Telefonunuzu USB kablosu yardımıyla bilgisayarınıza bağlayın.

Ardından İtunes programı otomatik olarak açılacaktır.

Device kısmında telefonunuzu tıklayın.

Karşınıza önceki sürümü geri yükle seçeneği çıkacak.

Bunu işaretleyin ve telefonunuzun eş zamanlamasını bekleyin.

Şayet Sorun Çözülmezse:

Tinyumbrella 4.32.01 for Windows programını indirin ve kurun.

Daha sonra telefonunuzu usb kablonuzla bilgisayarınıza bağlayın.

Telefonunuzu açtığınız anda program ekranının sol köşesinde device kısmında telefonunuzun listelendiğini göreceksiniz.Burada telefonunuzun adı üstüne tıklayıp sağ taraftaki butonlardan exit recovery tuşuna basın.

Telefonunuz önce kapanacak daha sonra uzun zamandır beklediğiniz ekranınızı görebileceksiniz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

allah sizden razı olsun 4 saat itunesle ugraştım yapamadım çok saolun bu bilgi çözmemi sagladı :D

3. CEMİL

CEMİL Forum Okuru

ALLAH RAZI OLSUN SENİN VESİLENLE 5 DK DA DÜZELDİ

4. berkan

berkan Forum Okuru

allah tuttugunu altın etsin cok tesekküt ederim 1 gündür arıyorum bulamadım simdi buldum allah razı olsun cok teesekkürler

5. bykaan

bykaan Forum Okuru

arkadaşım emeğine sağlık , ALLAH razı olsun cidden çok işe yaradı tşk ler...

6. Mahmut cankur

Mahmut cankur Forum Okuru

Merhaba benim telefonum aynı sorunla karşı karşıya fakat bilgisayara taktım ama algılamadı bir başka forum da bilgisayara ıtunes yüklü olması gerektiğini söylüyor

7. doruuuuuk123

doruuuuuk123 Forum Okuru

Allah'ını seven indirmek için güvenli bir link atsın. :(

8. uğurcan inceli

uğurcan inceli Forum Okuru

ÇOK TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM 3 SAATTİR UĞRAŞIYORUM YAPAMADIM ŞU TİNYUMBRELLAYLA 2DK DA OLDU

9. murat

murat Forum Okuru

hocam dediğinizi yaptım fakat telefon haala açılmadı yani elma abmlemi gelip gidiyor ekran acılıp kapanıyor

10. eda8807

eda8807 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde güncelleme yaparken aynı şekilde usb ve ıtunes cıkıyor bu soyledıgınz programı indirince telefon sıfırlanıyor mu peki

11. Fevzi Saraç

Fevzi Saraç Forum Okuru

Allah Razı Olsun. Babamın Telefondu Saat Akşam 9 Dan Saat Gece 2'ye Kadar Uğraştım Yapamadım Beni Dayak Yemekden Kurtardın Çok Teşekkür Ederim Allah Razı Olsun

12. digi cihan

digi cihan Forum Okuru

selam arkadaslar bu programi nereden indirebilirim aradim ama bulamadim

13. aydın

aydın Forum Okuru

7.1.1 için ne yapmak lazım ??

14. misafirrrrrrr

misafirrrrrrr Forum Okuru

hocam bunları yaptıgımda resimlerim silinirmi lütfen yardım edin silinmememesi için ne yapmalıyım

15. engin

engin Forum Okuru

allah razı olsun kardeş ne muradın varsa karşına cıkarsın

Iphone Ekranınızda Açılışta USB Kablo ve Itunes Logosu mu Çıkıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erdoğan ve Esad, birlikte açılış yaptı

Erdoğan ve Esad, birlikte açılış yaptı

Doğuş Holding ve Orijin Grup ortaklığıyla kurulan İstinyePark Alışveriş Merkezi'nin resmi açılış töreninde konuşan Başbakan Erdoğan, "Taş üsten taş koyanın başımızın, gözümüz üstünde yeri var, sırtımızda taşırız" dedi. Eylülde faaliyete geçen İstinyePark'ın resmi açılışı Başbakan Erdoğan ve Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad tarafından yapıldı. Açılış töreninde konuşan Erdoğan,...
  2. Açılış

Açılış

Rüyada bir açılışta bulunmak veya bir açılışa davet edilmek sevinçli habere, bir yerin açılışını yapmak insanların hayrına olan bir işe vesile olmaya delalet eder.Rüyada bir açılışta bulunmak veya bir açılışa davet edilmek sevinçli habere işarettir. Bir yerin açılışını yapmak, insanların hayrına olan bir işin, güzel günlerin kısa sürede geleceğine işarettir. Rüyada bir açılışta bulunmak veya...
  3. Test:Kolay Baştan Çıkıyor musunuz?

Test:Kolay Baştan Çıkıyor musunuz?

İnsanların ilişkiler karşısındaki konumu genellikle değişmez. Hele aşk söz konusu olduğunda. Kimimiz hep baştan çıkarırız. Kimimiz ise hep baştan çıkan oluruz. Kimimizse kendi kendine gelin güvey olur. Ya siz, sizin durumunuz ne, merak ediyor musunuz? O halde test edin, gerçeği görün! 1. Aşık olduğunuzda... a) Güzelleşirsiniz, karizmanız artar. b) Çeneniz düşer. c) Karnınız ağrır. d)...
  4. Kolay Baştan Çıkıyor musunuz?

Kolay Baştan Çıkıyor musunuz?

İnsanların ilişkiler karşısındaki konumu genellikle değişmez. Hele aşk söz konusu olduğunda. Kimimiz hep baştan çıkarırız. Kimimiz ise hep baştan çıkan oluruz. Kimimizse kendi kendine gelin güvey olur. Ya siz, sizin durumunuz ne, merak ediyor musunuz? O halde test edin, gerçeği görün! 1. Aşık olduğunuzda... a) Güzelleşirsiniz, karizmanız artar. b) Çeneniz düşer. c) Karnınız ağrır. d)...
  5. 2012-2013 okulların açılış tarihini biliyor musunuz ?

2012-2013 okulların açılış tarihini biliyor musunuz ?

2012-2013 okullar ne zaman açılacak ? Sevgili meleklerim 2011 yılı için ilkokul 1. sınıflar bugün yani 12/09/2011 tarihinde açıldı, önümüzdeki yıl ise yani 2012- 2013 öğretim yılı için 17 eylül 2012 tarihinde okullar açılacak şimdiden bilginiz olsun diye konuyu açıyorum :D:D

Sayfayı Paylaş