gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iPhone rehber silme ve yedekleme nasıl oluyor acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

iPhone rehber silme ve yedekleme nasıl oluyor bu konuda bilgisi olan arkadaşım ya da arkadaşlarım var ise lütfen bana da bilgi versin kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

iPhone rehber silme ve yedekleme nasıl oluyor acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iphone Telefonu Olanlar İçin Rehber Silme ve Yedekleme Hakkında Bilgiler

Iphone Telefonu Olanlar İçin Rehber Silme ve Yedekleme Hakkında Bilgiler

iPhone rehber silme ve yedekleme iPhone telefon rehberinin tümünü silme – yedekleme En son siz meleklerimizle paylaştığımız Yeni Iphone 5 Özellikleri konusunun ardından şimdi de iphone rehber silme ve yedekleme hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.. :) iOS tabanlı cihazlarda telefon rehberindeki isimlerin tümünü tek hamlede silemiyoruz.Tek tek silmeye mecbur kalıyoruz.iPhone...
  2. Evde Parfüm Yapımı nasıl oluyor acaba

Evde Parfüm Yapımı nasıl oluyor acaba

Merhaba arkadaşlar ben parfümümü evde kendim yapmak istiyorum bu mümkünmüdür yani evde parfüm yapılıyor mu ben de yapabilir miyim? P4eki yapılıyorsa nasıl yapılıyor biliyorsanız yazın lütfen.
  3. Avea Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır Haydi Gelin Öğrenelim

Avea Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır Haydi Gelin Öğrenelim

Avea Yedek Rehber Nasıl Yapılır Aveada Rehber Yedekleme İşlemi Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/210074-avea-genc-tarife-dakika-sorgulama.html hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de yine siz melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, Avea rehber yedekleme işlemi hakkında bilgiler sunuyoruz. Avea yedek rehber nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza...
  4. Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Kızlar face kapak fotoğraflarımdan bazılarını silmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim, bi yardım etseniz..
  5. iPhone yedekleme nasıl yapılır?

iPhone yedekleme nasıl yapılır?

iPhone’da yedek alma işlemini gerçekleştirdiğinizde dosya, albüm ve diğer verilerinizi güvende tutarsınız. En son aldığınız yedeği cihazınıza geri yükleyerek tüm dosyalarınıza ulaşabilir veya yeni aldığınız iPhone’a eski cihazınızın yedeğini yükleyebilirsiniz. Yedekleme ile neleri saklayabilirim? iPhone 4, 4S, iPhone 5, 5S, iPhone 6, iPhone 6S ve iPhone 6 Plus, 6S Plus modellerinde...

Sayfayı Paylaş