gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

İphone4 Pırlanta Modeli

Konu, 'Cep Market' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

samsung star wifi star wifi pırlantalı telefon pırlanta telefon Bayanlar için tasarlanan telefonlar çoğumuzun hoşuna gider eminimki.Fakat bu başka bişey, üstünde bildiğimiz pırlanta var.Ki şahsen ben böyle bir telefonu kullanmaya korkarım:DZaten istesemde kullanamam, fiyatı ateş pahası:)
    İngiliz mücevherci Stuart Hughes, daha önceden standart telefonları ve çeşitli gadget ürünlerini mücevherlerle süsleyip satmasıyla biliniyor. Hughes'un son ürünü ise pırlantalarla kaplı bir iPhone 4.

Pırlanta modeli iPhone4'ün üzerinde yaklaşık 500 pırlanta bulunuyor ki bu pırlantaların toplamı 100 karat yapıyor. Arkasında 53 tane pırlantalı elma logosu bulunan cihaz'ın önündeki navigasyon butonunda ise tek kesim 7.4 karat büyük pembe pırlanta bulunuyor. Çevresi ise platinyum kaplı. Geri kalan bütün pırlantalar ise cihazın etrafındaki me tal tabakaya yerleştirimiş. Yani bu iPhone 4'ü neresinden tutarsanız tutun eliniz pırlantaya değecek.

iPhone 4'ün İngiltere'deki normal fiyatı 600 pound civarında. Bu modelin fiyatı ise sadece 5 milyon pound (8 milyon dolar - 11 milyon TL). Eğer zenginseniz, iPhone 4 kullanmak istiyor fakat herkesin kullandığını kullanmam diyorsanız bu model tam size göre. Tabii sizin için bir yandan iyi bir yandan da kötü bir haberimiz var. Stuart Hughes, pırlantalı iPhone 4'lerden sadece 2 tane üretmiş. Aldığınız zaman aynısından sadece başkasında görme şansınız çok düşük, fakat dünyada bu kadar zengin varken cihazlar siz bu haberi okurken çoktan satılmış olabilir.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    off off off Çok harika duruyor

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    kıyamm kullanmaya

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Boynuma asar gezerim walla süper görünüyo

6. beğendim

beğendim Forum Okuru

:d

çok güzel bir telefon bayıldım vallaa harikaymış şık görünüyor

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yerim ya ben bunu beyazı zaten ayrı bir asaletli duruyor pırlantalısını bilemiicemmm :D

İphone4 Pırlanta Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu pırlanta modelleri süperrr

Bu pırlanta modelleri süperrr

Bayanların tutkunu olduğu en şık pırlanta yüzük modelleri sizlerle;)
  2. pırlanta bileklik modelleri

pırlanta bileklik modelleri

spor bileklik modelleri pırlanta bileklik modelleri Hepimiz takıp takıştırmayı severiz.Kendimize yakışanı bulur takılarımızla güzelliğimize güzellik katarız.Hemen hemen her bayanında pırlantaya karşı zaafı vardır.Eğer sizde o bayanlardanım diyorsanız sizlere muhteşem pırlanta bileklik modellerini sunuyorum..
  3. Pırlanta Tanımı ve Modelleri

Pırlanta Tanımı ve Modelleri

Elmasın işlenip pırlanta haline getirilmesi uzmanlık işidir. Taş belirli bir teknikle kesilerek pırlantanın 58 fasetli haline gelir. Daha sonra üzerine cila işlemi uygulanır. Pırlanta taşı, doğanın en değerli madenlerinden biridir. Halk arasında farklı bir taş olduğu düşünülse de elmas aslında pırlantanın madenden çıkmış, işlenmeden önceki ham halidir. Elmasın işlenip pırlanta...
  4. Ariş Pırlanta takı modelleri

Ariş Pırlanta takı modelleri

ariş pırlanta, modelleri, takı modelleri, 2011 takıları, yüzükleri, kolyeleri, küpeleri burada arkadaşlar. Ariş Pırlanta takılarının 2011 tasarımlarını bu yazımızda, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben çok ama çok beğendim, eminim sizde çok beğeneceksinizdir Melek'ler:)
  5. Zen Pırlanta 2011 modelleri

Zen Pırlanta 2011 modelleri

zen pırlanta zen pırlanta, takı modelleri, 2011, yüzük modelleri, kolye modelleri, küpe modelleri, bileklik modelleri burada arkadaşlar. Zen Pırlanta'nın 2011 takı seti modellerini görmelisiniz Melek'ler. Hepsi şahane, hepsi oldukça şık modeller:) Ve hepsi sizini beğeninize amade Melek'lerim:)

Sayfayı Paylaş