gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Iphone5 12 Eylül'de San Fransisco'da tanıtılacak

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iphone 5 tanıtımı iphone 5 tanıtım tarihi

Sevgili melekler, cep telefonu teknolojisi dur durak bilmiyor. Her geçen gün ürünlere ve özelliklere bir yenisi ekleniyor. Forumumuzda daha önce özellikleri hakkında bilgiler vediğimiz Iphone 5 tanıtımı da nihayet bu ay içinde gerçekleştiriliyor. İşte İphone 5 tanıtımı ile ilgili diğer bilgiler...

San Francisco kentinde yapılacak tanıtım, beklendiği gibi 12 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Tarihin belli olmasının ardından basın organları Apple’ın dağıtacağı davetiyeler için talep yağmuru başlattı.

“Apple, birkaç dakika önce San Francisco’nun Yerba Buena Sanat Merkezi’nde 12 Eylül’de yapacağı tanıtımın davetiyesini yayımladı.

Davetin metni oldukça basit, 'Neredeyse geldi.' Bunun yanında yapılacak tanıtıma dair hiçbir bilgi bulunmuyor. 12 rakamının altında 5 rakamının gölgesinin belirmesi, etkinliğin iPhone 5’e yönelik olacağını simgeliyor.

Teknoloji dünyası, aylardır beklenen tarihin en sonunda açıklanmasıyla derin bir nefes aldı. iPhone 5’in ardından, 2012 iMac, 13 inç Retina MacBook Pro ve çeşitli yeni iPod ve iTouch’ların AppleStore’lara dökülmesi bekleniyor.

Iphone5 12 Eylül'de San Fransisco'da tanıtılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye Google 'da tanıtılacak

Türkiye Google 'da tanıtılacak

Türkiye Google'da tanıtılacak"Krizi çözüldü." Türkiye, Google'ın özel ülke tanıtım kampanyasına girdi. Türkiye, internetin en popüler arama motoru Google'da tanıtım atağına başlıyor. Türkiye, Google tarafından önümüzdeki ay başlatılacak ve 10 ülkenin tanıtımının yapılacağı özel arama sisteminde yer alacacak. Google’da yaklaşık 15 bin sözcük biri arandığında, sözcüklerin karşılığında...
  2. San Marino

San Marino

San Marino Coğrafi Verileri Konum: Güney Avrupa'da, İtalya'nın merkezinde yerleşim bölgesi. Coğrafi konumu: 43 46 Kuzey enlemi, 12 25 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 61.2 km² Sınırları: toplam: 39 km sınır komşuları: İtalya 39 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile çevrili) İklimi: Akdeniz iklimi Arazi yapısı: Engebeli dağlar Deniz seviyesinden yüksekliği: en alçak noktası:...
  3. San Antonio SPURS

San Antonio SPURS

Brent Barry #17 Matt Bonner #15 Bruce Bowen #12 Tim Duncan #21 Francisco Elson #16 Michael Finley #4 Manu Ginobili #20 Robert Horry #25 Ian Mahinmi Fabricio Oberto #7 Tony Parker #9 Ime Udoka #5 Jacque Vaughn #11 Darius Washington #35 nba.com
  4. çeyizlik sandıklar

çeyizlik sandıklar

çeyizlik sandıklar ceyizlik sandiklar kaynak:yudumla.com

Sayfayı Paylaş